Volga Novgorod – Samara 1:2 (kon.) | Machačkala – Kubaň Krasnodar 0:0 (kon.) | Lok. Moskva – Kazaň 0:0 (kon.)
FK Volga Nižnij Novgorod
1:2 (1:1)
FK Křídla Sovětů Samara
Sobota 07.12.2013, 10:30 • Stadion Lokomotiv • Ruská Premier Liga

Tři body tedy putují do Samary. Já se s vámi loučím a přejí pěkný zbytek sobotního dne. (12:28:15)

Je tu konec utkání. Aktivnější domácí Nižnij Novgorod podlehl hostující Samaře výsledkem 1:2. O dnešním tří bodovém zisku hostů rozhodl brankou v 88. minutě Artem Dělkin, který vsítil gól po svém sedmi minutovém pobytu na hřišti. Domácí jsou vyloženě zklamaní, protože ve druhém poločasu, až na pár malých šancí, hosty k ničemu nepouštěli.

90+3

90+3
    Domácí odvrací rohový kop

90+2
    Poslední střídání Samary. Hřiště opouští Goreux. Opačným směrem se vydá běloruský hráč Dimitrij Verchovcov.

90+2
    Kowalczyk vybojoval rohový kop.

90+1
    Sudí nastavuje tři minuty.

88
    Samara právě vstřelila branku!
    Callagov vyslal krásný pas na ARTEMA DĚLKINA, který dává domácím velkou kudlu do zad. Krásnou střelou z levého křídla překonal brankáře Parejka.

88
    Terén opravdu není pěkný a míč se občas špatně odrazí. Uvidíme, jestli to bude mít vliv na zbytek utkání.

84
    Dělkin je potrestán žlutou kartou. Brankář Volgy už je v pořádku.

84
    Po velice špatné přihrávce trefil nepříjemně brankáře Novgorodu Dělkin. Gólman je ošetřován na hrací ploše.

83
    Hosté odvrátili hrozbu v podobě centru a zakopli míč na roh.

81
    Hosté budou střídat již podruhé. Dolů jde Machmudov. Na hrací plochu zase Artem Dělkin.

81
    Kapitán Křídel Sovětů Nemov vyslal po zemi střelu. Gólman ale v pohodě chytl do náruče.

78
    Míč skončil mimo tři tyče. Následuje odkop od branky Veremenka.

75
    První střídání na straně domácích. Hřiště opouští Syčev. Nahrazuje ho jamajský útočník Luton Shelton.

74
    Brown Forbes dokázal vystřelit na bránu Parejka, i přestože na něj tlačil Boridan. Gólman domácích si s jeho střelou poradil, chytil a rozehrál. Zkušená práce!

73
    Goreux trochu teatrálně spadl po souboji s Rodićem. Ovšem rozhodčí mu jeho pád nezbaštil.