IHC Přerov – Prešov 4:2 (kon.) | Sparta – Junosť Minsk 2:1 (kon.) | Slavia – Jokers 2:4 (kon.)
Prešov – Junosť Minsk 0:4 (kon.)
IHC Night Birds Přerov
4:2 (1:0, 3:2)
PHK Prešov
Sobota 28.12.2013, 07:00 • Tipsport Arena • Memoriál Martina Friče (U14)

Hráči Přerova si po výhře 4:2 zaslouženě připsali 2 důležité body. Prešov byl po celý zápas horším týmem a přesto, že na konci utkání dokázal vstřelit dvě kontaktní branky, na zvrat v utkání to již nebylo.

40:00
    Konec utkání.

37:40
    Prešov právě vstřelil branku!
    Po přesné přihrávce Hrabčáka střílí gól VLADIMÍR DANIEL TKÁČ.

35:10
    PATRIK FRIČ nájezd proměnil a střílí tak "kontaktní" branku.

34:40
    Kleiner se dopustil nedovoleného zákroku a Prešov bude mít k dispozici samostatný nájezd.

34:40
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    KAREL PLÁŠEK se nejlépe zorientoval v chumlu hráčů a pohodlně doklepl puk do odkryté svatyně.

30:33
    Duo Lašák, Plášek i nadále motá hlavy obráncům Prešova.

28:20
    Tkáč se probíjel do zakončení, na puk ale nakonec o kousek nedosáhl.

25:50
    Za hákování dostal 2 minuty Jan Kopeček.

25:00
    Komloš a Kleiner se dopustili nedovoleného zákroku a rozhodčí je tak oba poslal na trestnou lavici.

23:20
    Přerov se dostává na rozdíl tří branek. Kombinaci, ale v opačném gardu si zopakovali KAREL PLÁŠEK, kterému nahrával Lašák.

20:30
    Po hezké kombinaci se prosazuje agilní MARTIN LAŠÁK. V roli nahrávajícího nyní byl Plášek.

20:01

20:00

19:40
    Kapitán Hrabčák se snažil vyrovnat, ovšem zůstalo jen u snahy.

18:00
    Prešovu se podařilo otupit tlak a ke konci první třetiny je již vyrovnaným soupeřem.

16:20
    Přerov se v posledních minutách usadil v útočném pásmu, Prešov se však zuby nehty brání dalšímu inkasovanému gólu.

14:10
    Krzystek se dostal do vyložené šance, ale sám před golmanem si nedokázal lépe poradit.

Lukáš Ditrich

Branky a nahrávky: 11. Plášek (Lašák), 21. Lašák (Plášek), 24. Plášek (Lašák), 35. Plášek – 36. Frič, 38. Tkáč (Hrabčák)

IHC Night Birds Přerov: Adamko – Koudela, Kleiner (C), Mlčák, Kopeček, Viktorin, Plášek, Lašák, Kuba, Mrázek, Krzystek, Šimanský, Barveníček, Indrák, Šafránek, Mohapl.
    PHK Prešov: Jahoda – Šmidl, Želinský, Lehotský, Hrabčák (C), Komloš, Andrek, Sedlák, Frič, Juraško, Tkáč, Lorinc, Sedláková, Galajda, Smolko, Štrbák, Kozma, Vargaeštok.

Rozhodčí: Kratochvíl, Rambousek