Boston – Ottawa 5:0 (kon.) | Washington – NY Rangers 3:2 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
New Jersey – Columbus 1:2 (0:1 po s.n.) | Toronto – Buffalo 4:3 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Minnesota 6:4 (kon.)
Chicago – Colorado 7:2 (kon.) | Dallas – Nashville 4:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 0:2 (kon.)
Arizona – San Jose 3:4 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Nashville Predators
Sobota 28.12.2013, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný den a někdy příště naviděnou. (05:42:15)

Československá stopa v utkání:

Do hry nezasáhl žádný hráč narozený v České či Slovenské republice.

1. Erik Cole (DAL) 2+0
    2. Kari Lehtonen (DAL) 34 zák., 1 gólů, 97,1%
    3. Alex Goligoski (DAL) 0+2

Je dobojováno. Ve třetí třetině si domácí Dallas hlídal vybudovaný náskok, který potvrdil ještě čtvrtou brankou. Nashville se snažil s výsledkem ještě pohnout, ale domácí obrana v čele s Lehtonenem odolala a tak si domácí mohou připsat cenné tři body. Příštím soupeřem Nashvillu budou Králové z LA. Dallas z neděle na pondělí přivítá Bluesmani ze St. Louis.

60:00

59:50
    Nystrom s Gauncem se do sebe pustili a oba dostávají 5 minut za rvačku. A navíc odešli předčasně do sprch. Eric Nystrom dostává navíc ještě 2 minuty za podražení.

59:40
    Ještě dvacet vteřin, domácí fanoušci začínají bouřit.

59:20
    Whitney daleko nedošel, Nashville obrací hru.

59:01
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny a já si dovolím říct, že se jedná o třetinu poslední v tomto utkání.

48:50
    Lehtonen pomohl obraně s rozehrávkou.

58:37
    A zůstanou tam i po zakázaném uvolnění Hvězd.

58:17
    Hosté se pokoušejí ještě o korekci výsledku. Zatím se usazují před Lehtonenem.

57:58
    Lehtonen se omlouvá divákům za vyhozený kotouč. Obešlo se to bez vyloučení.

57:38
    Ellis vložil hůl do střely Riche Peverleyho, ta skončila vysoko nad Huttonovou brankou.

57:24
    Možná poslední reklamní pauza.

57:24
    Peverley zavezl kotouč do ofsajdu.

57:18
    Coleovi se nepovedlo zastavit vyhazovaný puk podél hrazení, takže se hra vrátí před Lehotnena.

David Sochor

Branky a nahrávky: 1. Ja. Benn (Goligoski, Dillon), 28. Cole (Peverley, Sceviour), 35. Cole (Goligoski), 45. Garbutt (Eakin, Jo. Benn) – 28. Klein (Wilson, Ellis)

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Dillon, Goligoski, Rome, Jo. Benn, Gaunce, Connauton – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Peverley, Cole – Whitney, Fiddler, Horcoff.
    Nashville Predators: Hutton (Mazanec) – Josi, Weber, Klein, Bartley, Ellis, Jones – Hörnqvist, Fisher, Wilson – Stalberg, Cullen, Bourque – Smith, Legwand, Spaling – Hendricks, Gaustad, Nystrom.

Rozhodčí: Dwyer, O'Halloran – Gibbs, Mach

Diváci: 17 197