ASC Corona Brašov Wolves
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 29.12.2013, 18:30MOL liga

Skončilo sa nám stretnutie medzi Brašovom a Novými Zámkami. Hoci hostia v stretnutí prehrávali 2:0, dokázali sa dvoma gólmi do zápasu vrátiť a vyrovnali na 2:2. No 3 minúty pred koncom inkasovali treí gól a v závere do prázdnej brány aj štvrtý.
    Nové Zámky tak vo svojom prvom stretnutí nezískali bod. Ďalší zápas odohrajú zajtra na ľade Csíkszeredy. (21:13:20)

60:00

59:33
    Stretnutie sa už dohráva, je zrejmé, že Nové Zámky v tomto stretnutí nebudú bodovať.

59:00
    Brašov dal gól!
    Miroslav Štefanka chybuje na útočnej modrej čiare. Do úniky sa dostal MARTIN SALUGA, ten bol faulovaný Weissmannom a keďže brána hostí bola prázdna rozhodca ukazuje, že to je technický gól! Bez asistencie.

58:01
    Začali sa posledné 2 minúty tretej tretiny. Pri puku sú hostia a kombinujú v útočnej tretine.

56:46
    Tak to je obrovská smola pre hostí! MARTIN SALUGA dostal prihrávku pred bránu, odkiaľ sa nemýli a posiela svoj tím opäť do vedenia. Asistencie: Johan Ceder, Evgenii Pysarenko.

56:19
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

56:07
    Obrovská príležitosť HC. Do prečíslenia 2 na 1 sa dostali Frolík s Weissmannom, prvý menovaný to všetko zobral na seba, no bekhendovou strelou nepochodil.

55:30
    Domáci majú veľký problém v rozohrávke, zatiaľ sa nevedia ani len dostať do útočnej tretiny.

54:50
    Brašov si nerozumel v rozohrávke, k puku sa dostal Baron a posiela ho až ku Polcovi.

54:28
    Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas.

54:18
    Uhnák fauloval prenikajúceho Zsóka a za svoj počin je patrične odmenený 2 minútovým trestom.

53:40
    Hra je prerušená pre postavenie mimo hry, v ktorom sa ocitol Pysarenko.

53:15
    Štefanka sa snažil prihrať Ružičkovi, no prihrávka na neho neprešla a puk majú na hokejkách domáci.

52:00
    Na druhej strane obrovská príležitosť domácich! Antal sa dostal do prečíslenia 3 na 1, rozhodol sa to riešiť individuálne a Chovan na dva krát puk schoval do svojej lapačky.

51:40
    Uram toľko výhal za bránou súpera, až k nemu prišiel domáci obranca a puk mu zobral z hokejky.

50:30
    Puk preskočil hokejku jednému z obrancov domácich, Weissmann sa už, už dostával do šance, no puk pred ním pokryl Polc a hru prerušil.

49:50
    Král vyhadzuje puk cez všetky čiary a je z toho zakázané uvoľnenie.

49:02
    Na druhej strane strieľal Dubec po prihrávke Štefanku, no Polc sa výborne presunul.

48:20
    Obrovská príležitosť domácich! Zsók prihral Salugovi do prázdnej brány, no ten trestu hodne netrafil!

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 25. Hietamaki (Molnár, Virág), 27. Péter (Antal), 57. Saluga (Ceder, Pysarenko), 59. Saluga – 42. Weissmann (Hurtaj), 48. Podstavek (TS)

ASC Corona Brašov Wolves: Polc (Fülöp) – Wehrs, Mastaleriu, Antal, Dumitru, Bonar – Heitamäki, Péter Zs.,Molnár, Zsok(A), Virág – Pysarenko(C), János, Péter R.(A), Saluga, Gliga – Márton, Oprea, Imecs, Bálint
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Sucharda, Siska, Ruzicka, Dubec(A), Uhnák – Baron, Kowalczyk, Stefanka O., Frolík, Uram(C) – Zajac, Pavesic, Podstavek, Weissmann(A), Caládi – Král. Hardi, Korytko

Rozhodčí: Csomortani Zsolt, Valentin Lascar – Mihai Trandafir, Keresztes Levente