Florida – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:5 (kon.)
Carolina – Montreal 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (kon.)
Colorado – Columbus 5:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 6:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 1:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 4:3 (po pr.) | Detroit – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.)
Calgary Flames
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Philadelphia Flyers
Středa 01.01.2014, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

57:59
    Dobrá příležitost pro Calgary, jak vstřelit branku. Domácí celek totiž čeká přesilová hra. Dvě minuty dostává od rozhodčího Scott Hartnell za sekání.

32:02
    První přesilovou hru v zápase si dnes vyzkouší také hostující mančaft. Dvě minuty za katr míří odsedět domácí hokejista O'Brien. Je vyloučen za hrubost.

27:03
    Uvidíme první dnešní vyloučení, které proběhne na straně týmu Philadelphia Flyers. Calgary vůbec nehrálo špatně v předchozí ponechané výhodě. Na dvě minuty za držení si jde sednout Nicklas Grossmann.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 35. Monahan (Byron) – 4. Streit (Schenn, Simmond), 39. Schenn (Meszároš, Simmonds), 51. Hertnell (Schenn, Schenn), 59. Coburn (Couturier)

Calgary Flames: Berra – Giordano, Šmíd, Butler, Brodie, O'Brien, Smith – Byron, Backlund, Cammaleri – Jones, Stajan, Bouma – Stempniak, Monahan, Hudler – McGrattan, Colborne, Galiardi
    Philadelphia Flyers: Emery – Coburn, Timonen, Grossmann, Streit, Meszároš, Schenn L. – Voráček, Giroux, Raffl – Simmonds, Schenn B., Hartnell – Lecavalier, Couturier, Read – Rinaldo, Hall, Downie

Rozhodčí: Eric Furlatt, Francis Charron – Shane Heyer, Brad Lazarowich

Diváci: 19289