po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
4:5 (0:0, 0:2, 4:2 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Pondělí 06.01.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

Z Horáckého zimního stadionu se loučí a někdy opět napočtěnou při textovém online přenosu z ledního hokeje se těší Tomáš Lysý. (22:28:05)

Pardubice nakonec strhli výhru v zápase na svoji stranu, i když po průběhu zápasu možná pomýšleli na více. V první třetině byla Dukla o něco lepší, ale své šance neproměnila. V prostřední části měly naopak více ze hry Pardubice, kteří se v polovině zápasu ujali vedení zásluhou Veselého. Tentýž hráč navýšil vedení hostů minutu před koncem prostředního dějství. V závěrečné části padlo hned šest gólů. Dukla nejprve po trefách Jíchy a Vantucha srovnala stav zápasu, ale hosté o pět minut později znovu vedli o dva góly, když se trefil Špaček a Daniel Voženílek. Jenže ani napodruhé hosté vedení neudrželi, dvě minuty před koncem snížil Jícha a minutu před koncem zajistil Dukle prodloužení Střecha. V prodloužení gól nepadl a na nájezdy byli šťastnější hosté, když rozhodl Jan Veselý.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
    Jediným úspěšným střelcem byl hned z prvního nájezdu JAN VESELÝ, který tak zkompletoval v dnešním utkání hattrick, což znamená, že si hosté odvážejí z Jihlavy dva body za výhru na nájezdy.

Za hosty pojede Michal Šapček.

0:1 – Střelou mezi nohy Vejmelku nepřekonal.

Za Duklu pojede Tomáš Střecha, dnes 1+2.

0:1 – Úspěšný blafák do bekhendu.

Za Pardubice pojede dvougólový střelec Jan Veselý.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení se nerozhodlo, po úpravě ledové plochy začnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    Dnes budeme svědky samostatných nájezdů.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 47. Jícha (Střecha, Molnár), 49. Vantuch (Střecha), 58. Jícha (Březina, Dundáček), 59. Střecha (Jícha, Dundáček) – 29. Veselý, 39. Veselý (Poulíček), 52. Špaček (Poulíček), 54. D. Voženílek (Poulíček, Štědrý), rozh. náj. Veselý

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Fučík) – Žáček, Čermák, Půža, Dundáček, Vala, Polívka, Košař – Březina, Jícha, Severa – Molnár, Mahút, Střecha – Sladký, Beran, Lupač – Nováček, Vantuch, Balaštík. Trenér: Petr Svoboda.
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Bažant, Štědrý, Schneider, Vácha, Pilný, M. Voženílek – Poulíček, Špaček, Veselý – Brida, D. Voženílek, Fiala – Pipek, Chvojka, Kysela – Procházka. Trenér: Jiří Seidl.

Rozhodčí: Pešina – Kostka, Jindra