po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
4:5 (0:0, 0:2, 4:2 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Pondělí 06.01.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

58:34
    Pardubice budou mít šanci rozhodnout. David Vala (JIH) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

57:40
    Zmýlená neplatí, bude se vzahovat před Karlem Vejmelkou (PCE), protože gólman Pardubic dostává dvě minuty za zdržování hry.

56:54
    Na trestnou lavici usedá Michael Špaček (PCE) na dvě minuty za hrubost.

51:34
    Ale ne na dlouho, Alexandr Molnár (JIH) dostává dvě minuty za zdržování hry.

49:23
    Nicméne, hosté budou hrát přesilovou hru. Roman Čermák (JIH) dostává 2 minuty a desetiminutový osobní trest za vražení do hráče zezadu.

44:54
    Po přihrávce Severy si sjel od modré téměř mezi kruhy Žáček a vystřelil. Vejmelka kryje. Domácí následně dorážet nemohli, neboť se Radovan Chvojka (PCE) provinil sekáním. Šestá přesilovka pro Duklu.

41:16
    Pátá přesilovka Dukly. Dvě minuty dostává Michal Štědrý (PCE) – hákování.

37:44
    Hosté si zahrají minutu a 12 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři, když dvě minuty dostává Erik Polívka (PCE) za sekání. Pardubice si vyžádaly oddechový čas.

36:56
    První přesilovka zápasu pro Pardubice. David Vala (JIH) dostává dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 1-4.

34:44
    Vylučuje se dnes zatím jen na straně hostů. Nyní dostává dvě minuty Marek Voženílek (PCE) za nedovolené bránění. Na vyloučení: 0-4.

18:44
    V závěru první třetiny je tu třetí přesilovka Dukly. Dvě minuty si odsedí Jan Veselý (PCE) za podražení. Na vyloučení: 0-3.

13:53
    Ve stejném čase dostává dvě minuty za sekání Daniel Voženílek (PCE). Na vyloučení: 0-2.

09:57
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostává Tomáš Pípek (PCE). Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 47. Jícha (Střecha, Molnár), 49. Vantuch (Střecha), 58. Jícha (Březina, Dundáček), 59. Střecha (Jícha, Dundáček) – 29. Veselý, 39. Veselý (Poulíček), 52. Špaček (Poulíček), 54. D. Voženílek (Poulíček, Štědrý), rozh. náj. Veselý

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Fučík) – Žáček, Čermák, Půža, Dundáček, Vala, Polívka, Košař – Březina, Jícha, Severa – Molnár, Mahút, Střecha – Sladký, Beran, Lupač – Nováček, Vantuch, Balaštík. Trenér: Petr Svoboda.
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Bažant, Štědrý, Schneider, Vácha, Pilný, M. Voženílek – Poulíček, Špaček, Veselý – Brida, D. Voženílek, Fiala – Pipek, Chvojka, Kysela – Procházka. Trenér: Jiří Seidl.

Rozhodčí: Pešina – Kostka, Jindra