Carolina – Nashville 2:1 (kon.) | Chicago – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Anaheim – Vancouver 4:3 (po pr.)
Edmonton – Tampa 5:3 (kon.)
Anaheim Ducks
4:3 (0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)
Vancouver Canucks
Pondělí 06.01.2014, 02:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji pěkný den! (04:56:05)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Už to vypadalo, že se dočkáme nájezdů, neboť se hostům povedlo vyhodit kotouč z pásma. Domácí však rychle otočili hru, puk se dostal až na levý kruh kam si sjel COREY PERRY a pouhých šest desetin vteřin před koncem rozhoduje o výhře Anaheimu! Asistence: Ryan Getzlaf, Nick Bonino.

64:30
    Hamhuis měl kotouč na holi, nedokázal jej ale poslat ven z pásma.

63:54
    Oddechový čas pro domácí.

63:54
    Daniel Sedin (VAN) vyrobil obrovskou hrubici a poslal do brejku Bonina, toho v zakončení fauloval a bude vyloučen.

63:30
    První formace hostů teď dlouho úřadovala, ale k šanci to nevedlo.

61:41
    I hosté v šanci a to konkrétně Jannik Hansen, Hiller tlumí kotouč ve své výstroji.

61:19
    Lack vyráží nebezpečnou střelu, jen vylétla z hole Bonina.

60:15
    Zleva tvrdě vypálil Fowler, kotouč míjí hostující branku.

60:06
    Po šesti vteřinách nastavení v akci Lack, který kryje puk před Coglianem.

60:01

Šedesát minut hry za námi a skóre je nerozhodné, tudíž následuje pětiminutové prodloužení.

60:00

59:50
    Santorelli mohl rozhodnout v samém závěru, kdy se k němu odrazil kotouč do prostoru mezi kruhy, hráč hosté jej však poslal pouze vedle domácí klece!

59:34
    Po delší době se hosté dostanou před Hillera, děje se tak po domácím zakázaném uvolnění.

59:18
    Od modré pálí Beauchemin, puk zaplul přesně do Lackovy lapačky.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 21. Koivu (Silfverberg, Cogliano), 37. Beleskey (Palmieri), 59. Bonino (Winnik), 65. Perry (Getzlaf, Bonino) – 10. Kesler (H. Sedin, D. Sedin), 12. H. Sedin (Garrison, D. Sedin), 42. Bieksa (H. Sedin, D. Sedin)

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lindholm, Beauchemin, Lovejoy, Fowler, Allen, Vatanen – Perry, Getzlaf (C), Silfverberg – Selanne (A), Winnik, Penner – Cogliano, Koivu (A), Palmieri – Jackman, Bonino, Beleskey.
    Vancouver Canucks: Lack (Laurie) – Hamhuis, Tanev, Weber, Bieksa (A), Corrado, Garrison – Hansen, Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Kesler, Santorelli, Ferriero – Kassian, Richardson, Booth – Weise, Dalpe, Sestito.

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Heyer, Gibbs