Jaroslavl – N.Novgorod 1:4 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.) | Viťaz – Atlant 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 6:3 (kon.) | Riga – Novokuzněck 4:3 (po pr.)
HC Slovan – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Lev – Vladivostok 4:1 (kon.)
Dinamo Riga
4:3 (1:2, 2:0, 0:1 - 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Středa 15.01.2014, 18:30 • Arena Riga • KHL

39:53
    Vyloučení v závěru třetiny, Marcel Haščák (RIG) je potrestán menším trestem.

35:52
    Tlak domácích ale ústí ve vyloučení Michaila Kukleva (NOV), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

30:28
    Metallurg dlouho v plném počtu nehrál, vyloučen je Damir Žafjarov (NOV), jenž odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

28:58
    Síly na ledě se vyrovnají, vyloučen je právě Kyle Wilson (RIG) za sekání.

28:21
    Alexej Kosourov (NOV) vyloučen na dvě minuty, domácí mají možnost první přesilové hry.

21:58
    Další početní výhoda pro hosty, Marcel Haščák (RIG) vyloučen za držení protihráče.

17:53
    Hosté budou hrát přesilovou hru poté, co je vyloučen Paul Szczechura (RIG) za hrubost.

04:21
    Juris Upitis (RIG) vyloučen na dvě minuty, když odpyká trest pro domácí lavičku za příliš mnoho hráčů na ledě, první přesilová hra v zápase putuje na stranu Metallurgu.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 10. Skvorcov (Begov), 26. Skvorcov (Ozolinš, Bičevskis), 37. Haščák (Indrašis, Szczechura), 61. Szczechura – 6. Lapenkov, 16. Achmetov (Žafjarov), 55. Lapenkov (Aksjoněnko)

Dinamo Riga: Tellqvist (Sedláček) – Ozolinš, Redlihs, Robinson, Pujacs, Lavinš, Sotnieks – Wilson, Hossa, Upitis – Szczechura, Indrašis, Haščák – Johnson, Bukarts, Pavlovs – Skvorcovs, Begovs, Bičevskis.
    Metallurg Novokuzněck: Ložkin (Sorokin) – Aksjoněnko, Kanarskij, Mantyla, Kapotov, Kuklev, Kamalov, Giroux, Kurepanov – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Maklin, Lapenkov, Valujskij – Garejev, Jemelin, Kosourov – Veličkin, Musin, Mitrjakov.

Rozhodčí: Baluška, Naumov – Pavlov, Sazonov

Diváci: 6.160