Žirovnice – HC Vimperk 5:6 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav B – Příbram 4:7 (kon.) | Louny – Olympik 8:3 (kon.)
Chrudim – Chotěboř 1:7 (kon.) | Litomyšl – Choceň 2:4 (kon.) | Česká Třebová – Polička 6:2 (kon.)
Světlá nS – Skuteč 10:2 (kon.) | Moravská Třebová – Ledeč n. S. 11:0 (kon.) | Orlová – HC Šumperk 5:3 (kon.)
Frýdlant – Lomnice n/P 1:11 (kon.) | Třebechovice p. O. – Jaroměř 1:3 (kon.) | Hronov – HC Jičín 3:6 (kon.)
Trutnov – Náchod 2:4 (kon.) | Nová Paka – N. Město n. M. 3:4 (kon.) | Šternberk – Boskovice 6:1 (kon.)
Uničov – Warriors Brno 0:3 (kon.) | Soběslav – Božetice 10:0 (kon.) | Č. Krumlov – Tábor B 4:3 (kon.)
Veselí nLuž. – Strakonice 5:2 (kon.) | Humpolec – Písek 5:4 (1:0 po s.n.) | Rakovník – Černošice 5:4 (kon.)
PSK Liberec – Gepardi Jablonec 7:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Slavoj Žirovnice
5:6 (3:1, 2:3, 0:1 - 0:0)
HC Vimperk
Neděle 19.01.2014, 13:45Krajská liga: Jihočeský kraj

Dnešní utkání sledovalo 50 diváků. (19:25:37)

Utkání tak opět ukončily nájezdy, které hokejisté Slavoje nezvládají a tak rozdílový gól zaznamenal Vimperský Janda.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vimperk.
    Autorem rozhodujícího nájezdu je MARTIN JANDA.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Ve třetí třetině tlak hostujících hokejistů narůstal a po minutě přesilovky, kdy byl domácím vyloučen Jedlinski, srovnal ve 48.minutě vimperský Slabý na 5 : 5. Hosté neustále útočili, měli možnost branku vstřelit, ale úspěch nezaznamenali. Slavoj se občas vymanil ze sevření hokejistů hostí a nebezpečně ohrozil jejich branku , Gurka ani Smolík však stav utkání také nezměnili. Poslední dvě minuty základního hracího času byly opravdu vzrušující, hostům se v nich zprvu naskytla početní výhoda, počet hráčů na ledě srovnalo vyloučení vimperského hokejisty a domácí vstřelili gól, který však nebyl uznám pro posunutou branku.

60:00

48:00
    Vimperk právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAREL SLABÝ. Asistence: Ladislav Paule.

40:01

Druhou třetinu začali hosté svižně, šanci měli již v jejím úvodu. Vzápětí kontrovali domácí Stachem, ale tyč branky hostujícího gólmana zabránila změně skóre. Ve 23.minutě šel na trestnou lavici domácí bek Ištvánik, bylo mu to málo a tak si po cestě na trestnou ještě vykoledoval 10 minutový osobní trest. Slavoj se v oslabení ubránil, ale půl minuty po jejím skončení již vimperští svůj tlak zužitkovali a ve 25.minutě Slabým snížili na 2 : 3. Domácí totiž nebyli schopni , ve hře pět na pět, pod tlakem soupeře vyndat puk ze své OT a hosté toho perfektně využili. Nezměrná snaha vimperských po vyrovnání pokračovala i v jejich oslabení, domácí udělali chybu, „namazali“ na útočné modré hostujícímu Paulemu a tan srovnal ve 27.minutě na 3 : 3. Do stavu 3 : 3 měli navrch vimperští, hokejisté Slavoje nehráli důrazně a vlastními chybami darovali hostům tři góly.

Slavoj však dokázal skórovat ve zbytku své přesilovky, to ve 28.minutě po ráně Reisnera od modré tečoval Gurka a puk se odrazil od Kalvase do vimperské branky . Slavoj zase o gól vedl 4 : 3. A ve 28.minutě se opět stav měnil, to po příhře Svitáka do nájezdu Javůrkovi a jeho pasu zvyšoval na 5 : 3 domácí Körner. Pro Slavoj to v té době vypadalo velice nadějně, ale faul na útočníka hostů znamenal nařízení trestného střílení a vimperský Janda ho bezpečně proměnil a snížil na 4 : 5. Slavoj měl obrovskou šanci na navýšení rozdílu při vyloučení svého beka Soukupa ve 34.minutě,

To se do rychlého protiútoku dostali Körner s Koláčkem, ale stav se neměnil. Domácí šli vzápětí do dalšího oslabení, ale do konce druhé třetiny se stav 5 : 4 zůstal.

40:00

29:00
    Autorem branky je MARTIN JANDA.

28:00
    Žirovnice právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DANIEL KÖRNER. Asistence: Petr Javůrek a Jaroslav Sviták.

28:00
    Autorem branky je TOMÁŠ KALVAS. Asistence: Michal Gurka a Vladimír Reisner.

27:00
    Autorem branky je LADISLAV PAULE.

25:00
    Autorem branky je KAREL SLABÝ. Asistence: Ondřej Ženíšek.

20:01

Branky a nahrávky: 12. Gurka, 13. Javůrek (Körner, Kalvas), 14. Gurka (Kalvas), 28. Kalvas (Gurka, Reisner), 28. Körner (Javůrek, Sviták) – 6. Předota, 25. Slabý (Ženíšek), 27. Paule, 29. Janda (TS), 48. Slabý (Paule), rozh. náj. Janda

HC Slavoj Žirovnice: Krásný (Horal) – Reisner, J. Fiedler, V. Soukup, Holakovský, Koláček, Ištvánik – Stach, Beránek, Jedlinski – Kalvas, Smolík, Gurka – Sviták, Javůrek, Körner