Hr. Králové – SHK Hodonín 2:3 (kon.) | Ústí n/L – PZ Kladno 2:5 (kon.)
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 19.01.2014, 12:00Liga juniorů

To je pro dnešek vše, příjemný zbytek neděle. (14:15:08)

Skončil zápas Ligy juniorů, ve kterém zvítězil hostující Hodonín nad Hradcem Králové díky brance, která padla necelé tři minuty před koncem. Domácí byli po většinu zápasu aktivnější, ale hosté efektivnější a odvážejí si z východu Čech cenné tři body za výhru 3:2 a i podruhé v nástavbě tak našli na svého dnešního soupeře recept.

60:00

59:56
    Nakonec ještě tyč z hole hostujícího Flory.

59:37
    Hosté se radovali z gólu do prázdné brány, ten neplatí pro ofsajd.

59:26
    Domácí v šesti.

59:24
    Vhazuje se ve středním pásmu, Bernart na půl cestě na střídačku.

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

58:58
    Velká šance Hradce, Luner skvěle zasáhl betonem. Kotouč povalující se před brankovištěm odpálila hostující obrana do středního pásma.

58:28
    Hraje se v pásmu Hradce, což Hodonínu vyhovuje.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:07
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Drtiči využívají přesilovou hru a necelé tři minuty před koncem jdou do vedení. Závar před Bernartem nedokázala hradecká čtveřice ustát a po přihrávce Šály se zblízka prosadil JAN PRČÍK. Asistence: David Šála, Pavel Flora.

56:44
    Skákající kotouč letící přes celé hřiště problémy Lunerovi nenadělal.

56:12
    Za podobný zákrok je na straně Lvů vyloučen Bartoň, což se pochopitelně nelíbí hradeckým příznivcům. Přesilovka pro Hodonín.

55:49
    Rozhodčí se rozhodl podražení na Procházku nevylučovat, jenž si za protesty vyfasoval trest za nesportovní chování a putuje předčasně do kabiny.

54:48
    Pět minut před koncem se hraje u Bernarta, kotouč mají na holích domácí.

53:48
    Brankáři v této části hry opět příliš práce nemají, nikdo se nedokáže propracovat ke střele.

53:06

52:32
    Hradec kombinuje, ke střele se nedostává.

Jan Vavřina

Branky a nahrávky: 3. Procházka (Nedvídek), 39. Kastner (Žemlička) – 10. Frolek (Tomi), 13. Flora (Šála, Tomi), 58. Prčík (Šála, Flora)

Královští lvi Hradec Králové: Bernart (Jeřábek) – Kastner, Suk, Ouzký, Půlpán, Nedvídek, Souček, Rejl, Šeps, Bartoň, Hlavatý "C", Matějček, Bezděk, Tvrdík, Skála, Klemenc, Procházka, Žemlička, Stoilskij. Trenér: Petr Luštinec.
    SHK Drtiči Hodonín: Luner (Zollpriester) – Kukliš, Polesný, Frolek, Prčík, Dochuslav, Tomi "C", Vanek, Kučera, Janota, Sedlák, Šála, Černohous, Flora, Výmola. Trenér: Jan Prčík.