Chabarovsk – Ufa 0:1 (kon.) | Vladivostok – Nižněkamsk 0:1 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 3:4 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Minsk – Čerepovec 2:1 (2:1 po s.n.)
Záhřeb – Atlant 4:2 (kon.) | Doněck – Petrohrad 4:2 (kon.)
Medveščak Záhřeb
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Atlant Moskevská oblast
Čtvrtek 23.01.2014, 17:30 • Dom Sportove • KHL

Přeji krásný zbytek čtvrtečního večera, na shledanou! (19:55:24)

Domácí zaslouženě vítězí v dnešním utkání. Za třemi body šli od první minuty. Atlant se ještě snažil zdramatizovat utkání, ale to bylo vše. Dvěma góly se dnes předvedl Ellison.
    Střely na bránu: 35:26.

60:00

59:34
    Domácí "zašlápli" puk na mantinelu, čímž zdržují čas.

59:03
    Publikum žene domácí tým za tříbodovým vítězstvím.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Mutley utíkal s Fosterem dva na jednoho. Jeho přihrávka však skončila na hokejce jediného obránce.

57:12
    Domácí vystavěli na modré čáře obrannou hráz, přes kterou se hostům nedaří dostat.

55:27
    Parádička v podání Boyda, když krásnou kličkou obešel dva své soupeře a našel zcela volného spoluhráče.

53:56
    Zakázané uvolnění Medveščaku.

53:20
    Oba týmy hrají v plném počtu.

52:31
    Levitsky dostal nabito na pravý kruh, ale pouze vyprášil beton Dekanicha.

51:18
    Vyloučen také Ryan za podražení.

50:59
    Arťuchin nyní velmi tvrdě narazil do Dekanicha, za což je vyloučen na dvě minuty. Arťuchin se ještě zlobí, ale o tomto faulu není sporu. Za odvetu je vyloučen také domácí hráč.

50:02
    Sprinterský souboj za kotoučem končí zakázaným uvolněním.

49:02
    K Jašinovi se odrazil puk, pálil z první a tyč zazvonila také na druhé straně.

48:24

48:07
    Thomas nastřeluje pravou tyč!

47:26
    Thomas na dva pokusy nepřekonal ležícího Galimova!

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 3. Glumac (Iggulden), 25. Ellison (Linglet), 28. Ellison (Linglet, Vesce), 46. Thomas (Cheechoo) – 23. Šmeljov (Kadějkin), 44. Arťuchin (Batyršin, Kadějkin)

Medveščak Záhřeb: Dekanich (Vestlund) – Popović, Martinović, Švarný, Foster, Klubertanz, Katić, O'Connor – Thomas, Murley, Cheechoo – Ellison, Vesce, Linglet – Ryan, Iggulden, Glumac – Nystrom, Kane, Bjorkstrand – Murray.
    Atlant Moskevská oblast: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Trubačjov, Kolcov – Radulov, Majorov, Aťušov – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Haataja, Levitsky, Dorofejev, Šošnikov.

Rozhodčí: Kadyrov, Kyseljov – Sadovnikov, Šeljanin