Philadelphia – Carolina 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 5:1 (kon.) | Detroit – Chicago 5:4 (3:2 po s.n.)
Calgary – Arizona 3:2 (kon.)
Pittsburgh Penguins
5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
Montreal Canadiens
Čtvrtek 23.01.2014, 01:10 • Consol Energy Center • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:56:24)

Peter BUDAJ (MTL) 24:53 s., 10 zákroků, 0 gólů, 100%

Tučňáci si dnes "došli" pro snadné vítězství. K němu jim stačilo v podstatě odehrát pouze čtyřicet minut, protože závěrečná část se již nesla spíše v tréninkovém duchu, stejně tak to pojali i hosté a všichni přítomní se tak třetí třetinou doslova prozívali... Snadné vítězství Pittsburghu, který tak potvrdil svou dominanci ve Východní konferenci, hosté dnes byli bez šance na body.

60:00

59:00
    Poslední minuta do konce třetí třetiny a celého utkání.

57:47
    Ofsajd Montrealu při přechodu do útočného pásma.

56:50
    Hraje se již v plném počtu.

56:40
    Puk za brankou Pittsburghu, ač hosté hrají pouze ve třech.

55:40
    Puk opouští třetinu Canadiens.

54:50
    Prust (MTL) odchází do šatny (trest do konce utkání), vyloučen je také Rene Bourque za podražení gólmana, Orpik (PIT) také dostává trest do konce utkání, potrestán je i gólman Montrealu Peter Budaj a Penguins Fleury – závěr je takový, že Pittsburgh si zahraje přesilovou hru čtyři na tři.

54:50
    Nervózní závěr, vylučovat se bude na obou stranách, hromadná bitka zhruba deseti hokejistů... do toho se snaží ještě zapojit oba gólmani, kteří se nahání po ledě a držet je musí rozhodčí.

54:42
    Další komerční přestávka.

54:19
    Střela Jokinena míří vedle branky, Budaj nemusel zasahovat.

53:13
    Zakázané uvolnění Pittsburghu.

52:55
    Gorgers sice hezky kličkoval přes střední pásmo, na modré ale puk zdvočile odevzdal a odešel střídat.

52:06
    A Crosby nastřeluje tyčku! Následuje komerční přestávka.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 9. J. Jokinen (Malkin, Niskanen), 17. Pyatt (Niskanen, Martin), 26. Jokinen (Maatta, Neal), 32. Crosby (Letang, Kunitz), 36. Malkin (Scuderi, Orpik) – 18. Bourque (Briere, Prust)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Martin, Orpik, Scuderi, Letang, Maatta, Niskanen – Kunitz, Crosby, Kobasew – J. Jokinen, Malkin, Neal – Glass, Sutter, Pyatt – Adams, Sill, Megna
    Montreal Canadiens: Price (36. Budaj) – Markov, Subban, Beaulieu, Gorges, Murray, Bouillon – Pacioretty, Desharanis, Gallagher – Eller, Plekanec, Gionta – Bourque, Briere, Prust – Leblanc, Bournival, Moen

Rozhodčí: St. Laurent, Rehman – Arnell, Murphy

Diváci: 18 617