Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 3:0 (kon.) | Praha – Olomoucký kraj 2:1 (kon.) | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 3:1 (kon.)
Jihočeský kraj – Olomoucký kraj 3:1 (kon.) | Kraj Vysočina – Praha 9:3 (kon.)
Hlavní město Praha
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Olomoucký kraj
Čtvrtek 23.01.2014, 09:00 • Horácký zimní stadion - zimáček, Jihlava • Olympiáda dětí a mládeže

S konstatováním, že Pražané porazili v prvním zápase Olomoucký kraj se s Vámi ze zimáčku v Jihlavě loučí a napočtenou při finále se těší Tomáš Lysý. (10:41:39)

Ve finálové bitvě v rámci 6. zimní olympiády dětí a mládeže se střetne Kraj Vysočina proti Hlavnímu městu Praha.

V souboji o třetí místo tak nastoupí Olomoucký kraj proti Jihočeskému kraji.

V druhém souběžně hraném zápase porazil Kraj Vysočina poměrem 3-0 Jihočeský kraj.

Nejlepší hráči zápasu:

Hlavní město Praha: Miroslav Skopal.
    Olomoucký kraj: Václav Burda.

Cenu pro nejlepší hráče zápasu přichází předat Miroslav Přerost.

Třetí třetina byla zřejmě nejlepší, kterou jsme po dvou bezgólových částech viděli. Pražany poslal do vedení ve 37. minutě Václav Burda, aby dvě minuty poté vyrovnal Miroslav Skopal. Jenže šedesát devět vteřin před koncem poslal Pražany do finále svým druhým gólem v zápase VÁCLAV BURDA.

45:00

44:57
    Poslední útok Olomouce již přichází pozdě.

44:44
    Pražané opět vyhodili puk a jsou velmi blízko k finále.

44:39
    Po buly se Pražané ujali puku, ale Safin míjí opuštěnou klec.

44:34
    Schejbal zůstává na střídačce, Olomoučané hrají v šesti a bude se vhazovat před Mokrým.

44:34
    Oddechový čas pro Olomoucký kraj.

43:51
    Pražský výběr právě vstřelil branku!
    Pražané se ve vlastním obranném pásmu ujali puku a dostali se až před Schejbala, kde Kern dobrou přihrávkou našel VÁCLAVA BURDU, který střelou z předbrankového prostoru zřejmě posílá Pražany do finále proti Kraji Vysočina. Asistence: Jan Kern.

43:31
    Plášek se bekhendem zblízka u levé tyče Mokrého neprosadil.

43:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

41:44
    Olomoucký kraj v plném počtu.

41:23
    V největší šanci této přesilovky byl sám mezi kruhy Václav Burda, jenže svojí střelu umístil těsně vedle pravého horího rohu Schejbala.