Chabarovsk – Ufa 0:1 (kon.) | Vladivostok – Nižněkamsk 0:1 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 3:4 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Minsk – Čerepovec 2:1 (2:1 po s.n.)
Záhřeb – Atlant 4:2 (kon.) | Doněck – Petrohrad 4:2 (kon.)
Admiral Vladivostok
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Čtvrtek 23.01.2014, 10:00 • Admiral Arena • KHL

Díky za pozornost a u KHL zase příště na počtenou. (12:23:05)

Střely na bránu celkem: 36:21.

Tak tedy výsledek 0:1 zůstal i po šedesáti minutách. O osudu duelu rozhodl ve 14. minutě rychlý útok Mamaševa, který krásnou střelou nad rameno překonal Ivannikova. Dnes to byl zápas brankářů a zdálo se, že i Sudnicin bude překonán, ale dle všeho brusle Gyngeho a kopanec do puku rozhodl, že výsledek nebyl 1:1. Po dlouhé konzultaci s videem rozhodčí nakonec gól neuznali. Zápas tak končí fotbalovým výsledkem 0:1.

60:00

59:30
    Romanov to zkusil přes všechny čáry, ale těsně minul levou tyč. Brána je stále prázdná a vhazovat se bude po levici Sudnicina.

58:47
    Domácí v šesti, Ivannikov zůstal na střídačce.

58:31
    Sudnicin má kotouč v lapačce a domácí trenér si bere oddechový čas.

57:38
    Puk ve středním pásmu, Admiral stále nemůže vyrovnat.

56:06
    Admiral má převahu, tlak a šance, ale stále je to střelecké trápení.

55:37
    Ugarov hledal zpoza brány Hodgmana a ten měl před sebou poloprázdnou bránu, ale ani tohle není gól. Puk letí těsně nad bránu.

55:07
    Netíkova bomba z dálky jen řešila střídání hostů a šetření času. Nižněkamsk už vůbec nikam nepospíchá a jen brání.

54:05
    Čas už se krátí a stále je stav 1:0. Hosté jsou samozřejmě v pěti.

53:26
    Domácí ostřelovali Sudnicinovu bránu, vše ale končilo těsně mimo tří tyčí.

52:28
    Hosté vyhazují co nejdál od své brány.

51:18
    Za podražení vyloučen hostující Taratuchin a je zde další šance Admiralu na vyrovnání.

50:26
    I střely na bránu jsou jednoznačné – 31:20. Hosté vystřelili zatím jen třikrát.

49:47
    Admiralu nelze upřít bojovnost a nasazení, ale stále naráží na houževnatého soupeře a především výborného gólmana.

48:26
    U kotouče hosté, kteří nikam nepospíchají a trpělivě rozehrávají od svého brankáře.