Chabarovsk – Ufa 0:1 (kon.) | Vladivostok – Nižněkamsk 0:1 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 3:4 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Minsk – Čerepovec 2:1 (2:1 po s.n.)
Záhřeb – Atlant 4:2 (kon.) | Doněck – Petrohrad 4:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Čtvrtek 23.01.2014, 09:00 • Platinum Arena, Chabarovsk, kap. 7100 • KHL

Ode mne je to v tuto chvíli již vše, někdy příště u online přenosu z utkání KHL opět napočtenou! (11:11:45)

Statistiky utkání

Střely na branku: 24 – 35
    Vhazování: 27 – 24
    Vyloučení: 4 – 5

Utkání končí fotbalovým výsledkem 0:1, o výhře hostů rozhodl jediným gólem utkání Alexej Kajgorodov necelé čtyři minuty před koncem.

60:00

59:53

59:30
    Domácí mají velký tlak, Vasilevskij v brance Ufy ale drží vedení pro hostující celek.

58:50
    Domácí hrají bez brankáře.

58:45
    Další pokus Stěpanova z levého kruhu, který však tlumí Vasilevskij na své hrudi.

58:30
    Stěpanov mohl zakončit u levé tyče hostující branky, Vasilevskij ale dobře zasáhl a hosté vyhazují puk z pásma.

58:00
    Dvě minuty mají domácí, aby se pokusili srovnat stav zápasu.

57:53
    Oddechový čas pro Amur.

57:53
    Tak ještě vyloučení na straně hostů, za podražení vyloučen hostující brankář Andrej Vasilevskij (UFA), jehož trest odpyká Igor Mirnov.

57:30
    Vasilevskij vyráží další střelu domácích, která na něj letěla z ostrého úhlu z pravé strany.

57:07
    Až nyní se dostali hráči Amuru do zakončení, to však pokryl brankář Vasilevskij, jenž chytil ránu z levého kruhu do lapačky.

56:45
    Domácí se ještě snaží o vyrovnání, hosté ale dobře brání střední pásmo a nedovolují domácím dostat se do třetiny.

56:02
    Ufa právě vstřelila branku!
    Hosté se po vyhraném buly rychle dostali do útočné třetiny, kde se s pukem na holi nemazlil ALEXEJ KAJGORODOR a z prostoru levého kruhu jej prudkým švihem poslal pod břevno domácí branky! Asistence: Igor Mirnov, Antti Pihlstrom.

55:45
    Vhazování před Vasilevským po icingu Ufy, domácí mohou zaútočit krátce před koncem.