HC Energie Karlovy Vary
2:5 (1:0, 0:2, 1:3)
Atlant Moskevská oblast
Pondělí 27.01.2014, 18:00MHL

Je tu konec dnešního vyhecovaného utkání, ze kterého odcházejí šťastnější hosté z Moskvy, kteří Energii udolali v poměru 2:5. Domácí byli sice lepším týmem, ale hokej se hraje na góly. Děkuji za sledování tohoto onlajn přenosu a těším se příště na počtenou. (20:10:08)

60:00

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:00
    Atlant právě vstřelil branku!
    A je zřejmě konec! Domácí soupeře tlačili i v oslabení, ale z rychlého protiútoku se prosazuje VJAČESLAV LEŠČENKO po přihrávce Zacepilina. Asistence: Vitalij Zacepilin a Pavel Borunov.

57:28
    Flek se dral do protiútoku, ale jeho střelu zneškodnil Kuzmin.

56:43
    A domácí mají zřejmě po nadějích. Zbytečný faul Tomáše Dvořáka (KVA) který je vyloučen za napadení.

56:12
    Tlak energetiků se zvyšuje, ale žádná větší šance z toho zatím není.

55:52
    Nepřesná rozehrávka Trošky končí až na zakázaném uvolnění a hra se stěhuje opět před Honzíka.

55:47
    Gurin trefuje boční síť Honzíkovy brány.

54:16
    Velká šance domácích! Lukáš Vrána nedokázal přehodit beton Kuzmina!

54:03
    Gólman Kuzmin chytá střelu Dvořáka do lapačky a vhazovat se bude po pravici ruského gólmana.

53:18
    Flek nezpracoval těžkou přihrávku a energetici rozehrávají hru za vlastní bránou.

52:23
    Harkabus rozjížděl další šanci Energie, ale jeho střela proletěla po mantinelech až ven z pásma.

51:55
    Borunov schytal bolestivou ránu za vlastní bránou a kulhá na střídačku.

50:52
    Gorčík se snažil překonat Kuzmina bekhendovou střelou, ale hostující gólman vyráží.

50:23
    Atlant začíná hrát na brejkové situace. Domácím už moc času nezbývá.

49:59
    Harkabus nezpracoval vyhození Trošky a do šance se dostal Zacepilin, ale pálil jen do Honzíka.

49:20
    Hostující tým se provinil ofsajdem a vhazuje se ve středním pásmu.

49:10
    Atlant se po více jak minutě dostává z obranného pásma.

48:18
    Tak toto bude domácí mrzet! Gríger a Beránek hned po sobě trefují tyčku!

47:40
    Hosté hrají v obraně výborně.

46:48
    Energie otevřela hru a musí vše vsadit na útok.

45:55
    Hosté si vyžádali oddechový čas!

45:20
    Další šance domácích. Vrána dostal puk zpoza branky, ale mezírku mezi betony nenašel.

44:53
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek, trefuje se TOMÁŠ HARKABUS! Asistence: Matěj Zadražil.

44:45
    Vachutka se nakonec rozhodl vystřelit, mimo.

43:40
    A další zmatky před Honzíkem. Atlant má chuť střílet góly.

42:45
    Domácí jsou z inkasované branky otřeseni.

41:34
    Tak to je hodně nemilé. Střelou přes obránce od modré čáry se prosazuje VITALIJ ZACEPILIN. Asistence: Svjatoslav Akimov.

41:23
    Za pěstní souboj jsou vyloučeni hráči: Ivan Kruglikov (ATL) dvojitý menší trest za hrubost, Sebastian Gorčík (KVA) taktéž.

40:57
    A je tu další gól Atlantu! Po tlaku před karlovarskou bránou se prosazuje po dorážce STANISLAV KONDRATĚV a zvyšuje na 3:1 pro Atlant! Asistence: Ilja Baranov

40:39
    Atlant se usadil u útočném pásmu a střílí z každé pozice.

40:10
    Hned v úvodu narazil Tomáš Harkabus za Kuzminovo bránou Mironova a ten odjíždí s bolestivou grimasou na střídačku.

40:01

Máme tu konec druhé třetiny, ve které si hosté připravili výborný obrat. Martin Kohout neproměnil trestné střílení, a tak týmy odcházejí do kabin za stavu 1:2. Třetí třetina začne cca v 19:32.

40:00

39:01
    Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:20
    Obrovská šance Atlantu! Kruglikov se snažil sám před bránou vymíchat Honzíka, ale ten se neuvěřitelně roztáhl na brankové čáře a zabránil tak gólu!

37:58
    Může být ještě hůř. Za vražení na hrazení si odsedí dvě minuty Tomáš Harkabus (KVA).

37:13
    A Atlant otáčí stav utkání! Po tlaku v obranném pásmu domácích se prosazuje kapitán VJAČESLAV LEŠČENKO! Asistence: Vitalij Zacepelin.

35:24
    Po akci tři na jednoho se hosté vyrovnávají! JEGOR KUDRJAVCEV střílí po přihrávce od Kožokina vyrovnávací gól Atlantu! Asistence: Jegor Kožokin a Ilja Baranov.

34:51
    Přihrávka rukou a vhazuje se ve středním pásmu.

34:19
    Vachutka ujížděl s Flekem na Kuzmina, ale druhý jmenovaný nezakončil přesně.

33:41
    Nyní dochází k úpravě domácí branka, která byla neúmyslně posunuta.

33:41
    Honzík přikryl kotouč pod lapačku a vhazovat se bude po jeho pravici.

32:57
    A Kohout nabídnutou šanci nevyužívá! Kuzmin jeho střelu chytá!

32:57
    Je nařízeno trestné střílení pro domácí! Martin Kohout byl podražen a pojede nájezd.

32:25
    David Gríger namířil puk do ochranné sítě a buly se stěhuje do středního pásma.

32:19
    Zadražil pálil z hranice kruhů, ale puk končí pouze v ochranné síti.

31:57
    Kuzmin teď vystartoval na Gorčíka, který se snažil vyšťouchnout puk z pod jeho betonů.

31:27
    Vrána pálí mimo po kombinaci se spoluhráči.

30:13
    Atlant oplácí stejnou kartou. Nyní pod tlakem první formace domácích.

29:17
    Beránek vybojoval puk, zamíchal s nim, ale jeho střela mířila přesně do hrudníku ruského gólmana.

28:28
    Nyní tlačí Atlant Harkabusova formace. Hosté chvílemi jen tupě plácají do puku.

27:56
    Následuje vhazování před Honzíkem.

27:07
    Vrána trefuje tyč po kombinaci s Vachutkou a Flekem! Další obrovská šance domácích!

26:27
    Táborského formace uzamkla hosty v jejich obranném pásmu a zkouší něco vymyslet.

25:07
    Troška na ledě a domácí hrají v plném počtu.

24:58
    Baranovova střela končí po teči Šimka v ochranné síti a vhazuje se po pravici Honzíka.

24:16
    Šimek opět vyhazuje a Atlant bude muset začít znovu od své brány.

23:36
    Hosté mají problém dostat se do útočného pásma. Energie skvěle brání modrou čáru.

23:07
    A přesilovou hru si zahraje i Atlant. Za podražení si odsedí dvě minuty David Troška (KVA).

22:26
    Zakázané uvolnění domácích a hra se opět stěhuje před Honzíka.

22:10
    Kudrjavcev zkoušel z mezikruží prostřelit Honzíka, ale ten jeho pokus chytá.

21:36
    Nyní už kombinují hosté v obranném pásmu Energie.

20:24
    Velká šance hned ze začátku třetiny! Lukáš Vrána poslal kotouč z rohu na volného Daniela Vachutku, který z předbrankového prostoru trefil pouze lapačku Kuzmina!

20:01

Střely v první části:
    8 – 6.

První třetina je minulostí, Energie vede jedna nula. Postaral se o to v sedmé minutě v přesilové hře Sebastian Gorčík, který doklepl odražený puk. V posledních minutách úvodní periody se hra zrychlila. Druhá třetina začne za 13 minut.

20:00

19:00
    Poslední minuta první třetiny, stav utkání stále jedna jedna.

18:20
    Hraje se i delší dobu bez přerušení.

17:40
    Bezúch se protáhl přese dva obránce a ocitl se sám před brankářem! Na poslední chvíli byla ale zastaven obranou hostí.

17:00
    Hra se teď poněkud zrychlila, hraje se stylem nahoru dolů.

15:53
    Obrovská šance hostí! Domácí měli opravdu namále! Kapitán Leščenko poslal puk před bránu, kde byl úplně volný Bobylev, Honzík však ukázal svůj klenot a nastavil do dráhy kotouče svůj beton!

15:09
    Nepřesná rozehrávka hostí, odpískáno je zakázané uvolnění.

14:16
    Střídání, Flek s Vránou šli dva na jednoho, Flek se pokusil udělat zasekávačku, obránce si s ním však poradil.

13:15
    Šest a tři čtvrtě minuty do konce úvodní periody, domácí vedou jedna nula. Na ledě opět první lajna obou týmů.

12:45
    Orlov na ledě, přesilovka nevyužita.

12:00
    Třetí pětka Energie se zatím ve třetí nabídnuté přesilové hře moc nepředvádí, opět ztracené pásmo.

11:30
    Kotouč je mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

11:07
    Pavel Borunov vyhazuje.

10:45
    Maxim Orlov (ATL) je dnes třetím vyloučeným. Za faul na Harkabuse dostává dvě minuty. Držení hole.

10:16
    Ivan Kruglikov a jeho pokus, Troška mu v poslední chvíli nastavil do trajektorie svoji hůl.

09:48
    Oto Táborský inkasuje tvrdou ránu pukem do břicha! Odchází v bolestivých grimasách na střídačku!

09:26
    Vhazování před Honzíkovým levým betonem.

09:00
    Puk se od modré čáry dostal k Bobylevovi, který trefuje boční síť karlovarské brankářské jedničky.

07:50
    Oba týmy střídají, na led přicházejí čerstvé síly.

07:00
    Zámek, tak by se dalo popsat dění na ledové ploše. Gríger a Kohout se dostávali do šancí, nakonec ale Kuzmin nemusel vůbec zasahovat.

06:34
    Domácí dál drží iniciativu, jsou aktivnější. Úvodní branka je nakopla!

06:08
    Domácí mají úvodní slovo! Energii nejspíš lépe svědčí hra pěti proti čtyřem, než pět na tři! David Troška pálil od modré, od mantinelu se puk dostal k úplně volnému SEBASTIANU GORČÍKOVI, který pouze dorazil puk do prázdné brány! Asistence: David Troška, Daniel Vachutka.

05:02
    Hosté jsou ve čtyřech.

05:00
    Krasnov vyváží puk ven z pásma, hosté se osvobozují.

04:40
    Harkabus pálí, trefuje plexisklo!

04:13
    Hosté jdou do tří! Kapitán Vladislav Leščenko (ATL) dostává dvě minuty za zdržování hry.

04:00
    Ne, tahle přesilová hra se Energii zatím vůbec nedaří.

03:18
    Akimov to ale udělal výborně, nejprve vyhrál buly a poté skvěle šetřil čas. Puk dál ve středním pásmu.

03:02
    První dnešní vyloučení. Na trestnou lavici míří Vladislav Mutnych (ATL). Odpyká si dvě minuty za hákování.

02:21
    Denis Šimek posílá puk přes všechny čáry – rozhodčí Brejcha a Suchánek pískají zakázané uvolnění.

01:38
    Oboustranná opatrnost by se dala krájet, čeká se na nějakou větší příležitost.

01:01
    Vachutka zablokoval jednomu z hráčů hokejku, puk je mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:27
    Touše se zmocňují domácí hráči, ti však mají probléms přesnou přihrávkou.

00:05
    Hosté vyhráli buly, Leščenko ihned nahazuje puk do pásma.

00:01

Kapitáni si podali ruce – jde se na to!

A následují hymny obou celků.

Domácí nástup hráčů v tradičním duchu – za doprovodu hudby od skupiny AC/DC.

Aktuálně probíhá úprava ledové plochy, utkání začne za necelých devět minut.

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Frček) – Kečkeš, Kvapil, Dvořák, Šafář, Škvor, Šimek, Troška – Flek, Beránek, Bezúch, Gríger, Táborský, Vachutka, Harkabus, Kohout, Gorčík, Hroch, Krliš, Zadražil

Atlant Moskevská oblast: Kuzmin (Krasikov) – Krasnov, Orlov, Borunov, Mironov, Barčenkov, Zorko, Platonov, Kožokin – Kondratěv, Leščenko, Baranov, Zacepilin, Gurin, Kruglikov, Kudrjavcev, Akimov, Puškarjov, Mutnych, Bobylev, Kacedym

Rozhodčí: Kuljov – Brejcha, Suchánek.

HC Energie Karlovy Vary:
    Karlovarská Vlčí smečka aktuálně zažívá skvělé časy, z posledních čtrnácti utkání odcházela z ledu pouze jednou jako poražený. A o body přišla navíc s Rudou Armádou Moskva, které v západní konferenci MHL patří čtvrtá příčka. Velkou zásluhu na výhrách enrgetiků má brankářská jednička David Honzík, a nejproduktivnější hráč Tomáš Harkabus, který si ve třiceti dvou utkáních připsal 26 bodů (14+12).

Atlant Mytišči:
    Pro ty z vás, kteří ani nevědí, kde Mytišči leží, je tu upřesnění. Město leží asi 19 km severně od Moskvy, má asi 173 341 obyvatel. V tabulce západní konference jsou hráči Atlantu na dvanácté pozici. Na postupovou osmou příčku zatím týmu schází deset bodů. Poslední dva vzájemné duely s karlovarskou Energií dopadly pro oba týmy shodně. Jedna výhra ruského celku, jednou českého.

Pojďme si představit oba celky, začneme již tradičně s hosty.

Příjemný hokejový podvečer, dnes je na programu utkání MHL. Diváci v KV Aréně a čtenáři onlajnů budou svědky střetnutí domácí HC Energie Karlovy Vary která na svém ledě přivítá Atlant Mytišči.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 7. Gorčík (Troška, Vachutka), 45. Harkabus (Zadražil) – 36. Kudrjavcev (Kožokin, Baranov), 38. Leščenko (Zacepilin), 41. Kondratěv (Baranov), 42. Zacepilin (Akimov), 58. Leščenko (Zacepilin, Borunov)

Rozhodčí: Kuljov – Brejcha, Suchánek