Atlant Moskevská oblast
Pondělí 27.01.2014, 18:00MHL

58:00
    Atlant právě vstřelil branku!
    A je zřejmě konec! Domácí soupeře tlačili i v oslabení, ale z rychlého protiútoku se prosazuje VJAČESLAV LEŠČENKO po přihrávce Zacepilina. Asistence: Vitalij Zacepilin a Pavel Borunov.

56:43
    A domácí mají zřejmě po nadějích. Zbytečný faul Tomáše Dvořáka (KVA) který je vyloučen za napadení.

54:16
    Velká šance domácích! Lukáš Vrána nedokázal přehodit beton Kuzmina!

48:18
    Tak toto bude domácí mrzet! Gríger a Beránek hned po sobě trefují tyčku!

45:55
    Hosté si vyžádali oddechový čas!

44:53
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek, trefuje se TOMÁŠ HARKABUS! Asistence: Matěj Zadražil.

41:34
    Tak to je hodně nemilé. Střelou přes obránce od modré čáry se prosazuje VITALIJ ZACEPILIN. Asistence: Svjatoslav Akimov.

41:23
    Za pěstní souboj jsou vyloučeni hráči: Ivan Kruglikov (ATL) dvojitý menší trest za hrubost, Sebastian Gorčík (KVA) taktéž.

40:57
    A je tu další gól Atlantu! Po tlaku před karlovarskou bránou se prosazuje po dorážce STANISLAV KONDRATĚV a zvyšuje na 3:1 pro Atlant! Asistence: Ilja Baranov

38:20
    Obrovská šance Atlantu! Kruglikov se snažil sám před bránou vymíchat Honzíka, ale ten se neuvěřitelně roztáhl na brankové čáře a zabránil tak gólu!

37:58
    Může být ještě hůř. Za vražení na hrazení si odsedí dvě minuty Tomáš Harkabus (KVA).

37:13
    A Atlant otáčí stav utkání! Po tlaku v obranném pásmu domácích se prosazuje kapitán VJAČESLAV LEŠČENKO! Asistence: Vitalij Zacepelin.

35:24
    Po akci tři na jednoho se hosté vyrovnávají! JEGOR KUDRJAVCEV střílí po přihrávce od Kožokina vyrovnávací gól Atlantu! Asistence: Jegor Kožokin a Ilja Baranov.

32:57
    A Kohout nabídnutou šanci nevyužívá! Kuzmin jeho střelu chytá!

32:57
    Je nařízeno trestné střílení pro domácí! Martin Kohout byl podražen a pojede nájezd.

27:07
    Vrána trefuje tyč po kombinaci s Vachutkou a Flekem! Další obrovská šance domácích!

23:07
    A přesilovou hru si zahraje i Atlant. Za podražení si odsedí dvě minuty David Troška (KVA).

20:24
    Velká šance hned ze začátku třetiny! Lukáš Vrána poslal kotouč z rohu na volného Daniela Vachutku, který z předbrankového prostoru trefil pouze lapačku Kuzmina!

17:40
    Bezúch se protáhl přese dva obránce a ocitl se sám před brankářem! Na poslední chvíli byla ale zastaven obranou hostí.

15:53
    Obrovská šance hostí! Domácí měli opravdu namále! Kapitán Leščenko poslal puk před bránu, kde byl úplně volný Bobylev, Honzík však ukázal svůj klenot a nastavil do dráhy kotouče svůj beton!

10:45
    Maxim Orlov (ATL) je dnes třetím vyloučeným. Za faul na Harkabuse dostává dvě minuty. Držení hole.

09:48
    Oto Táborský inkasuje tvrdou ránu pukem do břicha! Odchází v bolestivých grimasách na střídačku!

06:08
    Domácí mají úvodní slovo! Energii nejspíš lépe svědčí hra pěti proti čtyřem, než pět na tři! David Troška pálil od modré, od mantinelu se puk dostal k úplně volnému SEBASTIANU GORČÍKOVI, který pouze dorazil puk do prázdné brány! Asistence: David Troška, Daniel Vachutka.

04:13
    Hosté jdou do tří! Kapitán Vladislav Leščenko (ATL) dostává dvě minuty za zdržování hry.

03:02
    První dnešní vyloučení. Na trestnou lavici míří Vladislav Mutnych (ATL). Odpyká si dvě minuty za hákování.

Kapitáni si podali ruce – jde se na to!

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 7. Gorčík (Troška, Vachutka), 45. Harkabus (Zadražil) – 36. Kudrjavcev (Kožokin, Baranov), 38. Leščenko (Zacepilin), 41. Kondratěv (Baranov), 42. Zacepilin (Akimov), 58. Leščenko (Zacepilin, Borunov)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Frček) – Kečkeš, Kvapil, Dvořák, Šafář, Škvor, Šimek, Troška – Flek, Beránek, Bezúch, Gríger, Táborský, Vachutka, Harkabus, Kohout, Gorčík, Hroch, Krliš, Zadražil
    Atlant Moskevská oblast: Kuzmin (Krasikov) – Krasnov, Orlov, Borunov, Mironov, Barčenkov, Zorko, Platonov, Kožokin – Kondratěv, Leščenko, Baranov, Zacepilin, Gurin, Kruglikov, Kudrjavcev, Akimov, Puškarjov, Mutnych, Bobylev, Kacedym

Rozhodčí: Kuljov – Brejcha, Suchánek