DHK Baník Most
26:22 (16:11)
Handball PSG Zlín
Středa 29.01.2014, 18:00 • Sportovní hala Most • Interliga ženy

Domácí hráčky nakonec dokázaly uhájit poločasové vedení a připisují si tak 2 body do tabulky WHIL. V neděli je ale čeká velmi důležitý duel EHF cupu proti silnému soupeři z Dánska, takže dnešení vítězství bylo určitě psychicky hodně důležité pro Černé anděly. (19:31:41)

60
    Konec zápasu. (26:22)

60
    Müllnerová si z brejku poradila s Marčíkovou, která skusila střelu k pravé tyči, kde ale byla noha Müllnerové rychleji, než míč. (26:22) (26:22)

60
    Minutu před závěrečnou sirénou přichází poslední time-out dnešního utkání a směřuje na lavičku Mostu. Dušan Poloz bude chtít už zřejmě uklidnit své hráčky, aby dohrály utkání bez větších chyb. (26:22) (26:22)

59
    Tóthová si na sedmičce poradila i s vystřídavší Bezpalcovou. (26:22) (26:22)

58
    Beňušková ze střední spojky svým podstřelem zřejmě rozhoduje toto utkání. (26:21) (26:21)

57
    Druhá půle je zatím ve znamení mnoha chyb na obou stranách. (25:21) (25:21)

56
    Důležitý zákrok teď vytáhla Túrociová proti Janouškové, která běžela úplně sama na branku Zlína! (25:21) (25:21)

56
    Beňušková ze sedmičky o zem úspěšná. (25:21) (25:21)

55
    Tóthová si poradila se sedmičkou vskutku mazácky, když poslala míč doprava okolo hlavy Müllnerové. (24:21) (24:21)

54
    Marčíková z brankoviště přehodila Müllnerovou. (24:20) (24:20)

53
    Weisenbilderová trošku nešťastně trefila Nudni do obličeje, která se ihned skácela k zemi a domácí hráčka půjde odsedět dvouminutový trest. (24:19) (24:19)

53
    Time-out Zlína rozhodně vypovídá o tom, že se hostující celek chce ještě porvat o výsledek, ale bude to mít už hodně těžké, proti silnému soupeři. (24:19) (24:19)

52
    Růčková proskočila až na brankoviště a to už vypadá s celkem ze severní Moravy špatně. (24:19) (24:19)

51
    Marčíková dostává dvě minuty. (23:19) (23:19)

51
    Müllnerová teď našla Janouškovou dlouhým pasem, která doběhla na brankoviště a o zem přidává další branku v krátkém časovém sledu. (23:19) (23:19)

50
    Na druhé straně přišel rychlý kontr z pravého křídla od Janouškové. (22:19) (22:19)

50
    Dufková z pivota snižuje. (21:19) (21:19)

48
    Time-out DHK Baník Most. Černí andělé teď dokáží dobře kontrolovat vývoj hry, když nenechávají hostující hráčky snížit na rozdíl jediné branky. (21:18) (21:18)