Středa 29.01.2014, 18:00 • Sportovní hala Most • Interliga ženy

59
    Tóthová si na sedmičce poradila i s vystřídavší Bezpalcovou. (26:22) (26:22)

56
    Důležitý zákrok teď vytáhla Túrociová proti Janouškové, která běžela úplně sama na branku Zlína! (25:21) (25:21)

56
    Beňušková ze sedmičky o zem úspěšná. (25:21) (25:21)

55
    Tóthová si poradila se sedmičkou vskutku mazácky, když poslala míč doprava okolo hlavy Müllnerové. (24:21) (24:21)

53
    Weisenbilderová trošku nešťastně trefila Nudni do obličeje, která se ihned skácela k zemi a domácí hráčka půjde odsedět dvouminutový trest. (24:19) (24:19)

51
    Marčíková dostává dvě minuty. (23:19) (23:19)

46
    Dvořáková dostává minuty, což je rozhodně komplikace pro domácí celek. (21:18) (21:18)

43
    Tóthová se ze sedmičky nemýlí, pořád je o co hrát. (18:16) (18:16)

39
    Beňušková vyloučena na dvě minuty za úmyslné kopnutí do míče, poněkud zbytečné vyloučení ze strany mostecké hráčky, toto gesto si rozhodně mohla odpustit. (17:14) (17:14)

34
    Marčíková trestá zaváhání Martinkové a snižuje na rozdíl dvou branek! (16:14) (16:14)

29
    Zlín už teď vyloženě vyčkává na poločas, protože Černí andělé jsou teď k nezastavení! Beňušková z podstřelu mezi nohami překvapila Černou. (16:11) (16:11)

27
    Černí andělé dnes poprvé odskakují na rozdíl tří branek, Martinková propálila vše co jí stálo v cestě ze střední spojky. (14:11) (14:11)

25
    Beňušková si ze sedmičky střelou o zem poradila s Černou. (13:11) (13:11)

20
    Handlová to zkoušela z levé spojky, se střelou sice neuspěla, a tak se naskytla Zlínu možnost sedmimetrového hodu, na kterém však ztroskotala Marčíková na Müllnerové. (9:8) (9:8)

19
    Žlutou kartu obdržela domácí Dvořáková. (9:8) (9:8)

18
    Černí andělé si berou své vedení zpět, když to byla znovu Weisenbilderová, která se dokázala trefit do branky Zlína. (9:8) (9:8)

16
    Další žlutá karta pro severomoravský celek – Marčíková. (7:8) (7:8)

13
    Beňušková zvolila střelu na levou nohu brankařky Zlína a byla úspěšná, protože hostující hráčka nestihla reagovat. (5:7) (5:7)

11
    Žlutou kartu dostává Janoušková + sedmička Zlín. (4:5) (4:5)

10
    Pospíšilová se teď opřela do Růčkové a půjde si odpočinout na dvě minuty. (3:5) (3:5)

8
    Handlová dnes poprvé posílá Severomoravanky do vedení a vypadá to, že Černí andělé se protrápí i v dnešním utkání! (2:3) (2:3)

7
    Řízná mostecká hráčka Matoušková si teď počínala v rozporu s pravidly, když srazila k zemi Tóthovou. (2:2) (2:2)