Poprad – Žilina 5:0 (kon.) | Nitra – Skalica 4:3 (po pr.) | Martin – Piešťany 1:2 (0:1 po s.n.)
Banská Bystrica – Trenčín 5:3 (kon.) | Košice – Zvolen 2:0 (kon.)
HK Nitra
4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0)
HK Skalica
sk Pátek 31.01.2014, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Nitra rozhodla v predĺžení, keď úspešným strelcom bol Tománek. My vám ďakujeme za pozornosť a želáme príjemný zvyšok víkendu. (19:25:31)

Ďakujeme za pozornosť, Nitra napokon rozhodla hneď na začiatku predĺženia. Momentálne je v Nitra Aréne radosť a hráči sa tešia s divákmi.. Dovidenia a tešíme sa na ďalšie stretnutie z Nitry.

60:56
    Nitra dala gól!
    Nitra napokon predsalen víťazí! V predĺžení prekonáva Lipovského ostrostrelec ROMAN TOMÁNEK, ktorému puk pripravil jeho dvorný nahrávač Jozef Stümpel. Asistencie: Jozef Stümpel, Dušan Milo.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:50
    H. Ručkay hľadal niehoko pred bránkou, ale nikto tam nebol.

59:10
    Nitra zatlačila na hostí, ale Lipovský pozorne v bránke teraz Skalicu podržal.

58:50
    Skalica zakladá nový útok, ale nevie sa dostať cez stredné pásmo.

58:20
    Nitra udržala pásmo, ale k strele sa domáci nedostali.

58:00
    Puk je momentálne v strednom pásme.

57:20
    Nitra sa presunula do pásma hostí, ale domáci sa tam neudržali a ani nezakončovali.

56:50
    Nitra sa už oslobodila a hostia musia začať od svojho brankára.

56:40
    Domáci v plnom počte.

56:26
    Hostia ostávajú v pásme.

56:15
    Hostia sa dostali aj k zakončeniu, ale Kristan všetko vyriešil a hra je prerušená.

56:00
    Skalica točí kolotoč pred nitrianskym brankárom.

55:31
    Henrich Ručkay skúsil strelu, ale brankár Lipovský jeho pokus zneškodnil vyrážačkou.

55:31
    A máme z toho samostatný nájazd za hodenie hokejky brankárom hostí.

55:30
    Nitra teraz zatlačila na súpera..A Ručkay mohol skórovať

54:55
    Išlo o skalického hráča Mikúša, ale už je na striedačke a hostia budú napokon hrať presilovú hru.

Ján Csillag

Branky a nahrávky: 6. H.Ručkay (J.Ručkay), 15. H.Ručkay (Kováčik, J.Ručkay), 30. Tománek (L.Novák, Nádašdi), 61. Tománek (Stümpel, Milo) – 3. Kudrna (Vyrúbalík), 30. Lažo (Barák, Vyrúbalík), 54. Školiak (Barák)

HK Nitra: Kristan, Lakosil – Milo, Nádašdi, König, Ordzovenský, Kuzma, Michal Novák, Pavlíček, Závodský – Kováčik, Henrich Ručkay, Jakub Ručkay, Stümpel, Lukáš Novák, Tománek, Chrenko, Pupák, Segľa, Lelkeš, Piačka, Bajtek
    HK Skalica: Lipovský, Romančík – Vyrúbalík, Barák, Luža, Trška, Staňo, Kozák, Krejčiřík, Srnec – Lažo, Obdržálek, Školiak, Šátek, Kutálek, Mráz, Kropáč, Preisinger, Stieler, Sloboda, Kudrna, Mikúš

Rozhodčí: Orolin, Bednár, Snášel, Čaprnka