Boston – Montreal 1:4 (kon.) | Columbus – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 6:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 5:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:3 (po pr.) | Colorado – Minnesota 5:4 (kon.)
Arizona – Buffalo 2:3 (kon.) | Calgary – San Jose 4:1 (kon.) | Anaheim – Philadelphia 5:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Ottawa Senators
5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
Tampa Bay Lightning
Pátek 31.01.2014, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Dnes je to ode mě vše, děkuji za sledování a někdy příště na shledanou. (04:17:52)

Milan Michálek (OTT) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:07

Dnešní utkání je u konce, nakonec se radují domácí. Hosté z Tampy předvedli ke konci stíhací jízdu, avšak na body to nestačilo.

60:00

59:59
    Zakázané uvolnění domácích, avšak na výsledek to už mít vliv nebude... Je konec.

59:53
    Hedman pálil od modré, avšak rána byla zblokována.

59:15
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu..

58:41
    Spezza se pokoušel trefit odkrytou síť, avšak mířil těsně vedle.

58:13
    Do konce třetí třetiny zbývají necelé dvě minuty a bude se vhazovat v obranném pásmu Senátorů.

57:22
    Hosté to stále zkouší bez brankáře, podaří se jim vyrovnat?

57:08
    Tampa právě vstřelila branku!
    Hosté to zkusili bez brankáře a risk vyšel. Kotouč se dostal od Paláta k VICTORU HEDMANOVI a ten propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Ondřej Palát, Martin St. Louis

56:11
    Anderson si připisuje další pohotový zákrok, před námi je poslední komerční přestávka.

55:48
    Postupný útok Ottawy přerušila nepřesná přihrávka a s ní zakázané uvolnění.

55:35
    Do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes čtyři minuty. Podaří se hostům ještě utkání zvrátit, nebo si to domácí pohlídají?

54:52
    Tampa dobře kombinuje v útočném pásmu a dostává Senátory pod tlak.

53:53
    A host už hrají v plném počtu.

53:32
    Vhazování v obranném pásmu hostujícího celku.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 2. Mathot (Zibanejad, Spezza), 20. Karlsson (Michálek, Spezza), 27. Smith, 39. Turris (Ryan, MacArthur), 47. Ryan (Turris) – 24. Killorn (Kučerov, Hedman), 53. Johnson (Palát), 58. Hedman (Louis, Palát)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Cowen, Gryba, Methot, Ceci, Wiercioch – Ryan, Turris (C), MacArthur – Zibanejad, Spezza, Michálek – Neil, Smith,Greening – Condra, Da Costa, Conacher. Trenér: P. MacLean.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (od 2. Lindback) – Salo, Hedman, Gudas, Carle, Brewer, Barberio – St. Louis, Johnson, Palát – Purcell, Filppula, Killorn – Brown, Thompson, Kučerov – Cote, Crombeen, Malone. Trenér: J. Cooper

Rozhodčí: Pollock, Van Massenhoven – Brisebois, Cherrey

Diváci: 19757