Boston – Montreal 1:4 (kon.) | Columbus – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 6:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 5:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:3 (po pr.) | Colorado – Minnesota 5:4 (kon.)
Arizona – Buffalo 2:3 (kon.) | Calgary – San Jose 4:1 (kon.) | Anaheim – Philadelphia 5:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
New Jersey Devils
Pátek 31.01.2014, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z utkání je to tak vše. Přeji vám krásný pátek a u dalšího online přenosu z utkání NHL zase někdy na shledanou. (05:21:35)

Dnešní utkání sledovalo 14 237 diváků.

Bod navíc si nakonec v prodloužení vybojovali Devils, kteří zužitkovali nabídnutou přesilovou hru, když se trefil Eliáš.

60:50
    Devils právě vstřelili branku!
    Jágr vystřelil z pravé strany a puk se odrazil do Lehtonena přímo na hokejku PATRIKA ELIÁŠE, který již neměl problém vstřelit puk do odkryté brány Stars. Asistence: Travis Zajac, Jaromír Jágr.

60:28
    Pete DeBoar cítí šanci a ihned si bere oddechový čas.

60:28
    Ale Devils následně získali puk a po přihrávce Gelinase se málem hnal sám na Lehtonene Eliáš, kterého podrazil Jamie Benn (DAL), a tak je vyloučen na dvě minuty.

60:18
    Daley dokázal zavést puk do útočného pásma.

60:01

Stars dokázali dotáhnout utkání do prodloužení, když se v poslední minutě trefil v power play Seguin, a tak nás čeká nastavený čas či případné samostatné nájezdy.

60:00

59:40
    Stars se pokouší o další útok, ale Daley se dostal jen na útočnou modrou.

59:09
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars dlouho kombinovali v útočném pásmu až nakonec přišla střela Goligoského, ale jeho střela byla zblokována před bránou Stars, kde se nakonec puku dostal TYLER SEGUIN, který svou střelou vyrovnává utkání. Asistence: Erik Cole, Alex Chiasson.

58:27
    Eliáš dokázal vyhodit puk do středního pásma.

58:21
    Lehtonen je na střídačce, a Stars tak budou hrát pět proti čtyřem.

58:21
    Lindy Ruff si bere oddechový čas.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 31. Ja. Benn (Seguin, Nichuskin), 60. Seguin (Cole, Chiasson) – 11. Zubrus (Jágr, Židlický), 30. Zajac (Brunner, Eliáš), 61. Eliáš (Zajac, Jágr)

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Gonchar, Rome – Ja. Benn, Seguin, Nichuskin – Roussel, Eakin, Garbutt – Whitney, Fiddler, Cole – Peverley, Horcoff, Chiasson.
    New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Fayne, Salvador, Židlický, Volčenkov, Merill – Zubrus, Zajac, Jágr – Eliáš, Gionta, Brunner – Clowe, Henrique, Ryder – Carter, Bernier.

Rozhodčí: Hebert, Watson – Miller, McElman

Diváci: 14 237