Boston – Montreal 1:4 (kon.) | Columbus – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 6:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 5:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:3 (po pr.) | Colorado – Minnesota 5:4 (kon.)
Arizona – Buffalo 2:3 (kon.) | Calgary – San Jose 4:1 (kon.) | Anaheim – Philadelphia 5:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Arizona Coyotes
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Buffalo Sabres
Pátek 31.01.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dnes a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (05:45:11)

2. Antoine VERMETTE (PHX) 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:20
    3. Ryan MILLER (BUF) 38 úspěšných zásahů, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 95%

Nejvíce času na ledě: Oliver Ekman-Larsson 27:12 – Jamie McBain 22:57

Branky a nahrávky: 19. Vermette (Boedker, Yandle), 19. Moss (Halpern, Michálek) – 7. Ennis (Moulson, Girgensons), 27. Ott (Leino, Sulzer), 42. Girgensons. Po třetinách: 2:1, 0:1, 0:1. Rozhodčí: LaRue, Hanson – Driscoll, Murchison. Diváci: 13000.

Do dnešního utkání vstoupili Coyotes velmi dobře, Millera od úvodu zasypávali jednou střelou za druhou. V 7. minutě ale paradoxně z jedné z první střel na branku Greisse překonal Tyler Ennis.

Domácím se povedlo srovnat v přesilové hře v 19. minutě, kdy se z dorážky prosadil Antoine Vermette, pro kterého to byla 20. trefa v sezóně. Uběhlo pouze 18 vteřin od vyrovnávací branky a Miller lovil puk ze své sítě znovu, to když se z další dorážky pošesté v sezóně trefil David Moss.

Ve 27. minutě ale Sabres srovnali v početní výhodě, na jejímž konci se trefil kapitán Steve Ott. Rozhodující branku si hosté nechali na začátek třetí třetiny.

Domácí měli k dispozici po faulu Hodgsona přesilovou hru, kterou ale nezačali dobře. Zemgus Girgensons pak odebral puk Yandleovi a ten se dostal až za Greissova záda. Sabres tak trochu překvapivě zvítězili na ledě Coyotes 3:2!

59:54
    Domácí trenér Dave Tippett si vzal oddechový čas, do konce třetí třetiny ale zbývá pouze 6,5 vteřiny!

59:54
    Dobré nahození Ekmana-Larssona od modré čáry končí pouze v Millerově moci.

59:46
    Vrbata jenom z nouze poslal kotouč na Millera.

59:10
    Špatná Yandleova přihrávka na Ekmana-Larssona opět vyhnala domácí z útočného pásma.

58:39
    Greiss je na střídačce, Coyotes to zkouší v šesti!

58:39
    Miller má puk ve své lapačce, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:20
    Třetí třetina se už chýlí ke konci, Ekman-Larsson zakládá nový útok.

57:42
    Vermette se pokusil prosadit individuálně, domácí jsou opět s pukem v útočné třetině.

57:15
    Shane Doan přišel za brankou Buffala o puk, hosté mohou jít dopředu.

56:34
    Po velmi dlouhé době musel Ryan Miller předvést také nějaký zákrok, střílel Zbyněk Michálek.

56:23
    Ekman-Larsson se vydal na útočný výlet, ani on ale proti obraně Sabres neuspěl.

55:45
    Že by ale měl Phoenix nějaký tlak, to se říct nedá.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 19. Vermette (Boedker, Yandle), 19. Moss (Halpern, Michálek) – 7. Ennis (Moulson, Girgensons), 27. Ott (Leino, Sulzer), 42. Girgensons

Arizona Coyotes: Greiss (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Morris, Yandle, Schlemko, Murphy – Kennedy, Hanzal, Vrbata – Korpikoski, Vermette, Boedker – Doan (C), Ribeiro, Moss – Bissonnette, Halpern, Chipchura
    Trenér: Dave Tippett.

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Weber, Myers, McBain, Ruhwedel, Sulzer, Tallinder – Moulson, Ennis, Girgensons – Ott (C), Hodgson, Leino – Foligno, Flynn, Varone – D'Agostini, Konopka, Ellis
    Trenér: Ted Nolan.

Rozhodčí: LaRue, Hanson – Driscoll, Murchison

Diváci: 13000