HK SŽ Olimpija Lublaň
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 31.01.2014, 18:15Erste Bank Young Stars League

Domácí si v úvodu třetího dějství řekli o vedení 4:0, na které dokázalo Znojmo odpovědět jen dvěma góly z hole Milana Křípala a Lukáše Nováčka. Na víc už čas nezbýval... Jihomoravani si tak ze slovinského ledu odváží prohru 2:4.

Hezký zbytek pátečního večera.

60:00

52:40

52:29
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo dramatizuje zápas! Ve vlastním oslabení se prosazuje LUKÁŠ NOVÁČEK. Asistence: Michael Theimer.

50:40
    Dvě minuty pro Hložka (ZNO) – napadení.

47:11
    Znojmo střílí svůj první gól v utkání a snižuje náskok svého soupeře z hole MILANA KŘÍPALA. Asistence: Radovan Holub.

44:03

42:03
    Šance pro Znojmo. Dvě minuty si odsedí Drozg (OLJ) za hákování.

41:43
    Olimpija právě vstřelila branku!
    Lublaň má důvod již ke své čtvrté radosti v dnešním duelu. Gratulace od spoluhráčů přijímá PATRIK MATIČIČ. Asistence: Uros Batič.

40:01

Třetí třetina začne v 19:43. Prostřední dvacetiminutovka nabídla dva góly a oba skončily v znojemské síti. Na mladé Orly čeká ve zbytku utkání těžký úkol.

40:00

37:33
    Slovinci udělali další důležitý krok k zisku bodů. Třetí zásah do znojemské sítě posílá opět Luka Maver. Asistence: Andraž Kompolšek a Tilen Kalan.

35:48
    Orli nepříznivou situaci zvládli a Nováček je zpět na ledě.

33:48
    Znojmo se bude bránit. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Lukáš Nováček (ZNO).

21:10
    A domácí odskakují Znojmu na rozdíl dvou branek zásluhou Luky Mavera. Asistence: Andraž Kompolšek a Tilen Kalan.

20:01

Druhá třetina začne v 19:00. V úvodní dvacetiminutovce Orli dlouho drželi bezbrankový stav, až s koncem 19. minuty se trefil za záda slovenského brankáře Doviny ve službách Znojma zadák Zidan.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 19. Židan (Drozg, Humar), 22. Maver (Kompolšek, Kalan), 38. Maver (Kompolšek, Kalan), 42. Matičič (Batič) – 48. Křípal (Holub), 53. Nováček (Theimer)

HK SŽ Olimpija Lublaň: Trelc (Kmetic) – Židan, Zajc, Oberstar, Kompolšek, Batič, Čepon – Gruden, Drozg, Humar – Truden, Kalan, Maver – Matičič, Šubic, Ilič.
    HC LERAM Orli Znojmo: Dovina (Sochor) – Švanda, Theimer, Hobza, Koňařík, Michalica, Křípal, Hloupý – Cerovečki, Nováček, Žemlička – Horák, Pelikán, Hložek – Kacetl, Holub, Hačecký.