Heerenveen – Den Haag 3:0 (kon.) | Zwolle – Kerkrade 3:1 (kon.) | Heracles – Breda 1:2 (kon.)
Alkmaar – Groningen 2:0 (kon.)
PEC Zwolle
3:1 (1:0)
Roda JC Kerkrade
Sobota 01.02.2014, 19:45 • IJsseldelta Stadion • Nizozemská Eredivisie

To je z mé strany pro dnešek vše, budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Hezký zbytek soboty. (21:44:17)

Ve druhé půli nebylo o zajímavé momenty nouze, viděli jsme hned tři branky a několik dalších šancí. Celkové skóre může být pro Rodu trochu kruté, byli totiž vyrovnaným soupeřem. Utkání tedy končí výhrou Zwolle po brankách Thomase, Fernandeze a Bensona. Za Kerkrade v 62. minutě srovnával Donald, na body to ale nestačilo.

90+4

90+4
    Ještě pár přihrávek Zwolle a hlavní sudí odpíská konec zápasu.

90+4
    Domácí nemají dost, další útok vedl Karagounis, čtvrtou branku ale Zwolle nevstřelilo.

90+2
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Obránci Rody zůstali mimo své pozice a tak se po střele Klicha dostal k dorážce nejprve Karagounis a poté také FRED BENSON, který zakončoval už do prázdné branky a rozhodl tak o výhře domácích.

90+2
    Hostům se nedaří dostat se k závěrečnému tlaku, útočí totiž domácí celek.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Nejaktivnější domácí hráč Guyon Fernandez zůstává ležet na trávníku a šetří tak cenné vteřinky pro Zwolle.

89
    Žlutou kartu dostává Klich (PEC Zwolle).

89
    Sérii centrovaných balónů před branku Boera odvrátili bezchybní stopeři Zwolle.

88
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Monteyne, přichází Ramos.

87
    Štěstí pro domácí tým! Hosté rozehráli roh nakrátko, následovala přihrávka do malého vápna, kde ale číhal Fernandez aby míč odehrál z vápna.

86
    Zbytečná ztráta míče hostů po přihrávce Kaliho do autu.

85
    Roh Karagounise odhlavičkovala obrana Rody z vápna.

84
    Gravenbeek předvedl v roli posledního hráče drzou kličku, domácím fandům jen zatrnulo.

83
    Kuipers v posledních chvílích nepouští sebemenší fauly a dost tím kouskuje hru, což se ovšem domácím hodí.