Marítimo – Porto 1:0 (kon.) | Setúbal – Rio Ave 2:0 (kon.) | Gil Vicente – Benfica 1:1 (kon.)
Gil Vicente FC
1:1 (0:0)
Benfica Lisabon
Sobota 01.02.2014, 20:15 • Estádio Cidade de Barcelos, Barcelos • Portugalská Primeira Liga

Je tu konec zápasu, který měl velice zajímavý průběh. Po bezbrankovém poločase byl nejprve vyloučený hostující Guilherme Siqueira a následně právě hosté proměnili Limou pokutová kop. Domácí dokázali srovnat Gonçalvesem a v dalších minutách byli lepší. Jenže rozhodčí daroval hostům další pokutový kop a Benfica byla blízko k vítězství. Druhou penaltu ale nedokázal proměnit v páté minutě nastavení Cardozo a zápas tak skončil remízou 1:1. (22:09:48)

90+6
    Následný rohový kop přinesl závar ve vápně, domácí ale těžkou chvíli přežili a je z toho jen odkop od brány.

90+5
    Tým Benfica Lisabon neproměnil pokutový kop, když Cardozo tvrdou ranou po zemi nezamířil přesně k tyči, ale spíše doprostřed, kde trefil nohy domácího gólmana.

90+4
    Penaltu bude kopat Cardozo.

90+3
    Žlutou kartu dostal nyní navíc domácí Danielson.

90+2
    Neskutečný závěr. Rozhodčí totiž odpískal druhý pokutový kop pro hosty. Ve vápně padl nejprve Pereira a následně i Đuričić. Jeden z faulů si rozhodčí vybral jako penaltový!

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o dlouhých pět minut.

90
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pérez, přichází Đuričić.

89
    Nyní to zkusil z velké dálky a z velkého úhlu Cardozo, jeho nepovedený pokus ale zamířil hodně mimo.

88
    Centrem z pravé strany se pokoušel Cavaleiro hledat ve vápně Cardoza, ten byl ale dobře pokrytý domácí obranou.

87
    Po centru do vápna se k další hlavičce dostal znovu Garay, tentokrát ale poslal míč bez cizího přičinění nad břevno.

86
    Po rohovém kopu hlavičkoval Garay a domácí obrana nyní trochu šťastně odvrátila míč na další roh.

86
    Centr do pokutového území nyní hlavou na další roh odvrátil Luís Martins.

85
    Již se pokračuje ve hře. U míče jsou nyní fotbalisté Benfici, kteří se snaží opět svého soupeře zatlačit.

84
    Po rohovém kopu měl stoprocentní šanci ke skórování Cardozo, jenže z malého vápna trefil tvrdou ranou pouze dobře postaveného brankáře. Ten dostal míč přesně do choulostivých míst a má co dělat, aby se znovu postavil na nohy.

83
    Centr po rohovém kopu odvrátil na další roh hlavou Halisson.

82
    Zpoza vápna zkoušel střílet Lima, jeho střelecký pokus byl ale obranou lehce ztečovaný na roh.