Lierse – Anderlecht 2:0 (2.pol) | Standard – Cercle Brugge 4:0 (kon.) | Club Brugge – Mons 2:1 (kon.)
Gent – Leuven 2:0 (kon.) | Charleroi – Oostende 0:1 (kon.) | Mechelen – Genk 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Kortrijk 1:1 (kon.)
Waasland-Beveren
1:1 (1:1)
KV Kortrijk
Sobota 01.02.2014, 20:00 • Freethiel-Stadion (Beveren-Waas) • Belgická Jupiler Pro League

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (22:01:01)

Zápas byl vyrovnaný a končí zaslouženou remízou 1:1. Jako první se trefil ve 12. minutě Coulibaly, na jeho trefu ale odpověděl v 31. minutě Belhocine. Hosté mohli jít do vedení v 59. minutě, pokutový kop ale neproměnil Santini. Oba soupeři se tak rozcházejí smírně.

90
    Běží nastavení, na útočné půli kombinují fotbalisté Waaslandu.

88
    Domácí si vytvořili velký tlak, k zakončení se ale tým Waaslandu nedostal. Od branky tak bude rozehrávat Clepkens.

85
    Raman uklouzl a padá k zemi, publikum z toho má druhé Vánoce.

83
    Godemeche nevěděl co s balonem, tak vystřelil. Balon jde ale mimo branku Clepkense, který poté rozehrává od branky.

80
    Je před námi posledních deset minut, nyní rozhoduje každá chyba. Mírnou převahu mají domácí, využijí ji?

79
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Henkens, přichází Lebbihi.

78
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Pavlovič, přichází Raman.

74
    Coosemans nyní zasahovat nemusel, balon po střele De Metse letí vedle pravé tyče.