Newcastle – Sunderland 0:3 (kon.) | West Ham – Swansea 2:0 (kon.) | Cardiff – Norwich 2:1 (kon.)
Everton – Aston Villa 2:1 (kon.) | Fulham – Southampton 0:3 (kon.) | Hull City – Tottenham 1:1 (kon.)
Stoke – Manchester Utd. 2:1 (kon.)
Cardiff City FC
2:1 (0:1)
Norwich City
Sobota 01.02.2014, 16:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Anglická Premier League

To je ode mě z dnešního zápasu mezi Cardiff City FC a Norwich City vše. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a těším se na Vás zase někdy příště (nejen u fotbalového onlajnu), na počtenou! (18:13:58)

Červené karty: 0-0

Překvapení se v dnešním zápase nakonec koná. Hráči Cardiffu dokázali v druhém poločase zabrat a vstřelit svým soupeřům 2 branky, o které se ve 49. minutě postaral Bellamy a v 51. Jones. Po zbytek zápasu byl dále jasně lepším týmem Cardiff, i když se před dnešním utkáním pohyboval na posledním místě tabulky. Hosté se probudili až v poslední desetiminutovce, ve které zasypávali branku Cardiffu jednou střelou za druhou, vyrovnat se jim už ale především díky skvělým zákrokům Marshalla nepovedlo a Cardiff si výhrou v dnešním utkání připisuje velmi důležité 3 body.

David Marshall dokázal v dnešním utkání předvést 4 zásahy proti střelám soupeřů.

John Ruddy dokázal v dnešním utkání předvést 3 zasáhy proti střelám soupeřů.

90+5
    Hráči Cardiffu vybojovali rohový kop. Po jeho rozehrání ale píská Mark Clattenburg konec utkání.

90+4
    Zaha s Jonesem se snažili pro svůj tým získat aspoň několik potřebných vteřinek na útočné polovině, ale nepřesná rozehrávka je připravila na polovině hřiště o další doteky s míčem.

90+3
    Bassong (NRW) se vydal z obrany až do útoku. Ve vápně se po centru svého spoluhráče dokonce dostal do zakončení hlavu, ale jeho hlavička šla nad břevno domácí brány.

90+2
    Hráči Norwiche už jsou dobré 2 minuty u míče na polovině soupeře, ale stále se jim nepovedlo překonat Marshalla, kterému velmi pomáhá jeho obrana.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut přes rámec řádné hrací doby v druhém poločase.

90
    Robert Snodgrass (NRW) dokázal dostat míč za Marshallova záda, ale již předtím byl signalizován asistentem rozhodčího ofsajd. Branka tak neplatí a hráči Norwiche mají už jen několik málo minut na vstřelení kontaktní branky.

87
    Při hráčích Cardiffu stojí snad opravdu všichni svatí. Nyní jeden z hostujících hráčů hlavičkoval míč pouze do pravé tyčky Marshallovi svatyně!

85
    Leroy Fer (NRW) zahodil velkou příležitost. V pokutovém území dobře naskočil na centr z přímého volného kopu a hlavou posílá míč na bránu. Nedokázal však svou hlavičku dobře usměrnit, a jeho šanci tak maří rukavice připraveného Marshalla.

84
    Robert Snodgrass (NRW) poslal svůj centr od rohového praporku pouze na hlavu jednoho z obránců domácího týmu.

82
    Steven Caulker (CDF) si gestikulací žádá ošetření. Bohužel pro jeho tým je, že domácí již střídat nemohou, hrozí tak, že Cardiff bude dohrávat v 10 hráčích na hřišti.

80
    Velikánský závar před brankou Cardiffu! Při domácích musí stát všichni svatí. Střely létaly ze všech stran, ale míč ne a ne přejíř přes brankovou čáru. Jednou vyrazil míč brankář, následující střelu vyrazil hlavou obránce a takto se to několikrát opakovalo.

78
    Těsný ofsajd, ve kterém byl přistižen Nathan Redmond (NRW).

76
    Na hranici vápna se do zakončení dostal Nathan Redmond (NRW). Střela se mu ovšem vůbec nepovedla a míč poslal daleko od pravé tyče. Následuje odkop od branky.