Třinec – Orlová 7:1 (kon.) | Zlín – Opava 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 1:1 (kon.)
Žilina – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Podbrezová – Trnava 1:1 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Karviná – ROW Rybnik 2:0 (kon.) | Pardubice – HFK Olomouc 4:0 (kon.) | Brno – Sparta B 1:0 (kon.)
Senica – Michalovce 1:1 (kon.) | Žilina – Bardejov 2:0 (kon.) | Brno – Trenčín 2:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Dunajská Streda – Vráble 2:0 (kon.) | Zagłębie – Teplice 1:2 (kon.)
Bochum – Most 2:2 (kon.) | Admira – Nitra 0:0 (zruš.) | MTK Budapešť – Zlaté Moravce 4:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:0 (1:0)
AS Trenčín
Sobota 01.02.2014, 13:10 • Brněnské Ivanovice • Přípravný zápas

Díky za pozornost při sledování připravných zápasů Zbrojovky. Z brněnských Ivanovic se pozvolna loučím a přeji hezkou sobotu. (14:53:01)

Je dobojováno. Zbrojovka před soustředím v Turecku zvládla oba dva dnešní zápasy a v tuto chvíli poráží Trenčín výsledkem 2:0. Oba góly zařídila brněnská obrana. Nejprve se parádně trefil Malík, na začátku druhého poločasu zamířil do sítě Luděk Pernica. Snížení nedovolil Hladký, který chytil Klesčíkovi penaltu.

90
    Je jasné, že tento zápas zvládne vítězně. A také se tak děje, sudí Zelinka končí tento mač.

89
    Brno kontroluje výsledek, drží míč na svých kopačkách.

88
    Utkání se blíží pozvolna ke svému konci, mnoho času už nezbývá.

87
    Adam Peš inkasuje žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

85
    Do konce zhruba pět minut, zdá se, že už je o výsledku jasno. Trenčín už přestal vykazovat výraznější odpor.

83
    Od druhého poločasu je místo Volešáka právě Adrián Chovan.

82
    Pěkná střela Pernici, který se dostal k míči po rohovém kopu. Napřáhl z levé strany vápna a Chovan se zahřál skokem k levé tyči.

81
    Zatím nejsou rozhodně do počtu, pomáhají bránit a narušovat přihrávky soupeře.

80
    Obrovský zážitek to musí být pro dva mladíky v dresu Zbrojovky. Jak David Pazourek, tak Adam Peš jsou ročníky 1995. Velká škola zahrát si například se Zavadilem.

79
    Slovenský tým se snaží s výsledek ještě něco udělat a má více ze hry, ale Zbrojovka v obou zápasech dobře brání.

77
    Rychlonohý Kingsley prošel po levé straně, ale při centru trefil pouze Kerestešovu nohu. Bude z toho roh.

75
    Zhruba patnáct minut do konce zápasu, Brno se soustředí spíš na obranu a do nějakých brejků se nepouští.

74
    Trenčín opět vystřídal hromadně, protočí se tak všichni hráči velice pestrého kádru plného zahraničních borců.

72
    Kleščík střílel k levé tyči a brněnský gólman Hladký napravil svou chybu a penaltu fantasticky zneškodnil. Vystihl směr, míč letěl k pravé tyči, ale tam zasáhl domácí fantom. Stav tak zůstává stejný.

71
    Obrovská šance na snížení. Macedo byl faulován v pokutovém území brankářem Hladkým a sudí Zelinka ukazuje na značku pokutového kopu.

70
    Běží přibližně sedmdesátá minuta, Zbrojovka stále bezpečně kontroluje solidní výsledek.