Třinec – Orlová 7:1 (kon.) | Zlín – Opava 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 1:1 (kon.)
Žilina – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Podbrezová – Trnava 1:1 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Karviná – ROW Rybnik 2:0 (kon.) | Pardubice – HFK Olomouc 4:0 (kon.) | Brno – Sparta B 1:0 (kon.)
Senica – Michalovce 1:1 (kon.) | Žilina – Bardejov 2:0 (kon.) | Brno – Trenčín 2:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Dunajská Streda – Vráble 2:0 (kon.) | Zagłębie – Teplice 1:2 (kon.)
Bochum – Most 2:2 (kon.) | Admira – Nitra 0:0 (zruš.) | MTK Budapešť – Zlaté Moravce 4:1 (kon.)
Zagłębie Lubin
1:2 (1:1)
FK Teplice
Sobota 01.02.2014, 14:00Přípravný zápas

To je z mé strany vše, přeji hezký den. (15:48:01)

Je dobojováno. Teplice tento přípravný duel s polským soupeřem nakonec zvládly na výbornou a vyhrál 2:1. Zagłębie Lubin sice vedl 1:0, ale český tým nepříznivý stav otočil a vybojoval cenné vítězství.

60
    Teplice právě vstřelily branku!
    Teplice otáčejí vývoj tohoto zápasu a jdou do vedení. Obrana polského celku chybovala a hráči Teplic toho dokonale využili, když se prosadil MILAN MATULA.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:01.

První poločas je minulostí. Viděli jsme dvě branky a stav zápasu je 1:1. Do vedení šel celek z Polska, ale Teplice rychle odpověděly a ve druhém poločase to bude ještě hodně zajímavé.

40
    A je vyrovnáno. Po rohovém kopu se dostal k míči ČAJIČ, který se nemýlil a vyrovnal. Začínáme tedy od začátku.

33
    Český celek zahrával rohový kop, ale z něho nakonec nebylo vůbec nic.

26
    Dopředu se nyní vydali i hráči Teplic, ale se střelou z dálky si v pohodě poradil Rodić.

21
    Zagłębie právě vstřelilo branku!
    Polský celek jde po bleskové akci do vedení. Po centru z levé strany se k míči dostal JOHAN BERTILSSON, který nezaváhal a poslal svůj tým do vedení.