Pardubice – Vítkovice 4:2 (kon.) | Třinec – Sparta 5:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 3:5 (kon.)
Litvínov – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Kladno – Liberec 2:4 (kon.) | Chomutov – Slavia 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Zlín 0:4 (kon.)
Piráti Chomutov
3:4 (1:0, 1:3, 1:1)
HC Slavia Praha
Neděle 02.02.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga

Viděli jsme ještě hodně napínavou poslední třetinu. Obránce Kyle Wharton sice zvýšil vedení Slávistů již na 2:4, ale domácí hráči rozhodně ještě nebalili. Velké množství vyloučených dalo Pirátům několik příležitostí, nakonec byla využita až ta v 51. minutě, kdy se prosadil kanonýr David Hruška. David Šich mohl Slávii dvoubrankové vedení vrátit, ale KOstúr stále živil naději. V posledních minutách to Piráti zkusili v powerplay, ale obrana Slávie odolávala snaze domácích. Z tohoto zápasu si Piráti neberou ani bod. To znamená, že Piráti Chomutov se zapisují do historie české extraligy v počtu prohraných zápasů za sebou. Přeji příjemný zbytek večera, z chomutovské SD ARÉNY je to pto dnešek vše. Nashledanou. (20:08:07)

Nejlepšími hráči jsou Jaroslav Bednář (SLA) a Ondřej Kaše (CHO).

60:00

59:50
    Pulpán zkusil nahodit puk na branku, ten však ani k Furchovi neprošel.

59:43
    Jakub Stehlík jen nastřelil puk na Furcha, ten si ho pohodlně uschoval do své lapačky.

58:38
    Chomutov se nemůže usadit v pásmu. Střela Slávistického obránce skončila jen těsně mimo branku.

49:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:57
    Rozhodčí vykazují Chomutov z útočné třetiny, jelikož jeden z útočníků stál v brankovišti.

57:44
    Branka Chomutova je prázdná! Domácí budou hrát v šesti.

57:44
    Oddechový čas pro domácí.

57:05
    Žejdl je vyloučen na dvě minuty za hákování. To je šance pro Piráty.

57:00
    David Kämpf byl úplně sám před Furchem! Snažil se udělat blafák do forhendu, ale puk přes beton Dominika Furcha neprošel.

56:29
    Piráti se teď snažili něco vymyslet, ale hosté jim puk odebrali.

55:44

54:50

54:50
    Špatná rozehrávka domácích nakonec neskončila žádnou šancí. Slávistický hráč zkusil ihned vystřelit, ale přitom si zlomil hokejku.

54:02
    A rozhodčí znovu vylučují, tentokrát na obou stranách. Z hostů to je Petr Jelínek za vysokou hůl a za domácí Tejnor, za držení protihráče.

53:44
    Síly na ledě se vyrovnají. Vladimír Růžička je potrestán na dvě minuty za vysokou hůl.

Daniel Pavlík

Branky a nahrávky: 14. Kaše (Hammerbauer, Havel), 39. Straka (Pulpán, Balej), 52. Hruška (Jass, Hřebejk) – 26. Valach (Bednář, Tomica), 33. Bednář (Krenželok), 37. Kadlec (Skokan, Krenželok), 43. Wharton (Růžička)

Piráti Chomutov: M. Růžička (41. Kostúr) – Lojek, Jass, Stehlík, Pulpán, Havel, Krstev, Tejnor, Šulák – Balej, Bartečko, Bomersback – Hruška, Sikora, Hřebejk – Šagát, Straka, Kubinčák – Kaše, Kämpf, Hammerbauer
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Štich, Kadlec, Wharton, Kolařík, Holub, Valach, Knot – Tomica, Jelínek, Bednář – Krenželok, Vrdlovec, Žejdl – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Poletín, Klhůfek, Stránský

Rozhodčí: Pešina, Hradil – Barvíř, Blümel