Topoľčany – Senica 2:5 (kon.) | Michalovce – Prešov 5:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.)
SR 18 – Pov. Bystrica 4:1 (kon.) | Prievidza – Detva 3:8 (kon.) | Bardejov – Trnava 6:4 (kon.)
HC Topoľčany
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
HC Dukla Senica
sk Neděle 02.02.2014, 17:00 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Senica potvrdila úlohu favorita a na ľade Topoľčian zvíťazila v pomere 2:5. Odo mňa je to na dnes všetko, prajem príjemný zvyšok večera.

60:00

57:22
    Domáci Miloš Bystričan oslabuje v závere svoj tím, pretože dostáva dve minúty za podrazenie.

47:20
    Hosťujci Christián Kraus vylúčený za podrazenie.

43:47
    Senica dala gól!
    Dvoma gólmi v krátkom časovom slede si zrejme hostia zaistia výhru v dnešnom stretnutí. Na 2:5 zvyšuje RENÉ JAROLÍN. Asistencie: Ľubomír Vaškovič, Martin Ivičič.

43:25
    Hosťom sa podarilo dostať do dvojgólového vedenia po strele z hokejky VLADIMÍRA LANTOŠA. Asistencia: Patrik Jarab.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina sa skončila vyrovnaným výsledkom 1:1 a hostia zo Senicu sú tak stále v tesnom jednogólovom vedení.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:42
    Topoľčany dali gól!
    Domácim sa podarilo znížiť tesne zásluhou LIBORA KÁČERA. Asistencia: Ivan Raček.

34:31
    Domáci Ivan Raček korčuľuje na trestnú a dostáva dve minúty za sekanie.

25:31
    Len osem sekúnd presilovej hry potrebovali hostia na zvýšenie svojho náskoku. Na 1:3 upravuje MICHAL ŠÚREK. Asistencie: Martin Kalináč, Dušan Klučiar.

25:23
    Domáci Miloš Bystričan dostáva dve minúty za hákovanie.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:40
    Znovu vylúčenie v tábore hostí, za hákovanie odchádza na trestnú René Jarolín.

18:14
    Hosťujúci Christián Kraus dostáva dve minúty za napadnutie hokejkou + osobný desať minútový trest.

14:51
    Domácim sa zásluhou ĽUBOŠA DOBRÉHO podarilo znížiť na rozdiel jedného gólu. Asistencie: Andrej Kutňanský, Dušan Chromý.

13:39
    Vylúčený domáci hráč Jozef Salajka za zdvihnutú hokejku.

08:26
    Hostia idú zásluhou DUŠANA KLUČIARA do dvojgólového vedenia. Asistencia: Jozef Salajka.

Tomáš Pajerský

Branky a nahrávky: 15. Dobrý (Kutňanský, Chromý), 37. Káčer (Raček) – 3. Jarolín (Vaškovič, Ivičič), 9. Klučiar (Salajka), 26. Šúrek (Kalináč, Klučiar), 44. Lantoš (Jarab), 44. Jarolín (Vaškovič, Ivičič)

HC Topoľčany: Hippík – Kutňanský, Chromý, Kolník, Sluka, Bystričan – Tvrdík, Drahovský, Káčer – Raček, Dobrý, Košecký – Barčák, Mihálik, Mihalik
    HC Dukla Senica: Rybár – Ivičič, Janík, Guľa, Salajka, Reissmüller, Niník, Mrázik – Vaškovič, Jarolín, Penák – Klučiar, Kraus, Šúrek – Lantoš, Surovka, Jarab – Kalináč

Rozhodčí: Goga – Vido, Frimmel