Opava – Orlová 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 5:2 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 2:4 (kon.) | Přerov – Technika Brno 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 6:4 (kon.)
Žďár n/S – Milevsko 7:5 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
5:2 (0:2, 0:0, 5:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 05.02.2014, 18:00 • Zimní stadion ve Valašském Meziříčí • 2. liga skupina Východ

Máme za sebou dnešní zápas. Ten nakonec po skvělé třetině vyhrávají domácí Bobři 5:2 a připisují si veledůležité tři body! To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (20:11:46)

60:00

57:36
    Roman Škutchan pokoušel své štěstí lehkou střelou. Tu však Šurý kryje.

56:27
    Takhle se hraje o udržení!

55:22
    Tak to už jsem dlouho neviděl, Bobři hrají úplně jiný hokej než známe. Hráči Břeclavi to nechápou a nevěřícně kroutí hlavou.

54:54
    Hosté střídají brankáře. Místo Jekela bude chytat Šurý.

Oddechový čas pro hosty.

54:53
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    To snad není možné, je tu další branka v síti Břeclavi. Svou střelou se prosadil ONDŘEJ MARTINÍK! Asistence: Škutchan Adam.

54:13
    Tak Bobři dokonávají skvělou třetí třetinu. DAVID VARGA v pádu skóroval! Asistence: Kvapil.

51:32
    Hosté reklamují útočný faul Kubáče, na verdiktu sudího se však už nic nezmění.

51:30
    Bobři se ujímají zaslouženého vedení. ONDŘEJ KUBÁČ zakončil své sólíčko skvělou střelou pod víko.

50:35
    Jirka Slovák nyní prokázal chladnou hlavu a puk chytil do své lapačky, a tak hru hlavně uklidnil.

48:10
    Bobři si nyní vyvíjejí obří tlak. Martin Varga nyní mohl poslat Bobry do vedení, jeho střela však těsně minula branku.

46:35
    Hostující obrana jen tak tak odolává, uvidíme, jak dlouho jí to vydrží.

45:51
    Bobři jsou stále u puku a vyvíjejí si tlak.

44:17
    Bobři vletěli do třetí třetiny z ostra a najednou je vyrovnáno.

43:52
    Je to tady, Bobři vyrovnávají. Skvělou střelou se prosadil ONDŘEJ MARTINÍK. Asistence: Škutchan Adam.

42:53
    Škutchanovo nahození Jekel vyrazil do ochrané sítě.

41:06
    Bobři jsou na koni. Uvidíme, jestli se jim podaří vyrovnat.

Kateřina Kovářová

Branky a nahrávky: 41. Novosad, 44. Martiník (Škutchan Adam), 52. Kubáč, 55. Varga David (Kvapil), 55. Martiník (Adam) – 3. Medřický (Zháňal, Popolanský), 18. Dora (Popolancký, Medřický)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sekula) – Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Řezáč, Kubáč, Martiník, Matušenko, Novosad, Škutchan Roman, Varga David, Varga Martin, Varga Miroslav, Randýsek, Matějek, Škutchan Adam, Baroš.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Jekel (Šurý) – Dora, Šaur, Novák, Kovář, Höss, Nekoranec, Piskoř, Popolancký, Bartoš, Bolfík, Medřický, Rejžek, Zháňal, Blaha, Průdek, Haman, Buhaj.

Rozhodčí: Kubičík – Hanzlík, Štěpán.