Most – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
Havířov – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.) | Beroun – Šumperk 5:3 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 05.02.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

S konstatováním, že Horácká Slavia Třebíč poráží jihlavskou Duklu 0:3 a odváží si do MANN-HUMMEL arény tři body se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.

Dukla sice tři body přenechává soupeři, což v tabulce znamená, že její ztráta na druhou Olomouc narostla na rozdíl osmi bodů. Na Havlíčkův Brod ale mají Jihlavští náskok luxusních sedmi bodů, protože Rebelové dnes podlehli rozjetým Benátkám stejným rozdílem jako Dukla Třebíči.

Tři body pro Třebíč znamenají, že si Horácká Slavia udrží svůj náskok na pátém místě prvoligové tabulky, a za několik minut se rozhodne, jestli ho před Havířovem a Litoměřicemi ještě navýší. Na obou zimních stadionech se ještě hraje.

Zápas ve třetí minutě poznamenaly časté šarvátky a vyloučení. Hned několik hráčů dostalo pětiminutový trest do konce utkání.

Horácká Slavia Třebíč poprvé v sezoně poráží Duklu za tři body, a to poměrem 0:3, když své góly rovnoměrně rozdělila do všech tří dvacetiminutovek dnešního zápasu.

60:00

59:47
    Utkání se dohrává ve středním pásmu.

59:27
    Další vyloučení v poslední minutě zápasu. Po strkanici před brankou dostává dvě minuty Marek Prokš (JIH). Dvě minuty, napadení.

59:27
    Střela Mocka od modré končí v ochranné síti po tom, co ji tečoval vysoko nad Marek Prokš.

59:17
    Tomáš Kaut (TRE) dostává dvouminutový trest za vysokou hůl.

59:02
    Mikeš se Štěpánkem zabojovali o puk za brankou Novotného. Střela druhého jmenovaného z ostrého úhlu ale prolétla vedle.

58:07
    Dukla hraje v plném počtu.

58:04
    Dukla znovu vyhazuje puk až k Novotnému.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21
    Třebíčští se snažili zavézt puk před Ritticha, pozorná obrana Dukly jim to však nedovolila.

57:07
    Horácká Slavia Třebíč hraje v plném počtu, což znamená, že hosté budou hrát ještě zhruba minutu přesilovou hru.

56:44
    Třebíč se po kombinaci ve středním pásmu dostala k útočné modré, kde zamířil tvrdě na Ritticha Eduard Kadela. Vyrážečka domácího gólmana nakonec nasměřovala puk do ochranné sítě.

56:03
    Rána Vysloužila je zblokována a míří do ochranné sítě. Vzahovat se bude po pravici Novotného.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Dolníček (Dočekal), 40. Laš (Moučka, Bilčík), 55. Dietz (Dočekal, Valenta)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Čáp, Štebih, Mocek, Jaroš, Tobola, Dobrovolný, Kolda – Seman, Hubáček, Prokš – Vysloužil, Zeman, Štěpánek – Malec, Střecha, Kuřítko – Mikeš, Přidal. Trenér: Petr Vlk.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Novotný (Zelenka) – Bilčík, Čejka, Peroutka, Dietz, Valenta, Malena – Kaut, Fořt, Nahodil – Laš, Dolníček, Dočekal – Křivohlávek, Raška, Kadela – Moučka, Dočekal, Přibyl – Juráň. Trenér: Kamil Pokorný.

Rozhodčí: Schmejkal, Smitka – Klein, Reich