Opava – Orlová 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 5:2 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 2:4 (kon.) | Přerov – Technika Brno 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 6:4 (kon.)
Žďár n/S – Milevsko 7:5 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
5:2 (0:2, 0:0, 5:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 05.02.2014, 18:00 • Zimní stadion ve Valašském Meziříčí • 2. liga skupina Východ

Máme za sebou dnešní zápas. Ten nakonec po skvělé třetině vyhrávají domácí Bobři 5:2 a připisují si veledůležité tři body! To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (20:11:46)

60:00

57:36
    Roman Škutchan pokoušel své štěstí lehkou střelou. Tu však Šurý kryje.

56:27
    Takhle se hraje o udržení!

55:22
    Tak to už jsem dlouho neviděl, Bobři hrají úplně jiný hokej než známe. Hráči Břeclavi to nechápou a nevěřícně kroutí hlavou.

54:54
    Hosté střídají brankáře. Místo Jekela bude chytat Šurý.

Oddechový čas pro hosty.

54:53
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    To snad není možné, je tu další branka v síti Břeclavi. Svou střelou se prosadil ONDŘEJ MARTINÍK! Asistence: Škutchan Adam.

54:13
    Tak Bobři dokonávají skvělou třetí třetinu. DAVID VARGA v pádu skóroval! Asistence: Kvapil.

51:32
    Hosté reklamují útočný faul Kubáče, na verdiktu sudího se však už nic nezmění.

51:30
    Bobři se ujímají zaslouženého vedení. ONDŘEJ KUBÁČ zakončil své sólíčko skvělou střelou pod víko.

50:35
    Jirka Slovák nyní prokázal chladnou hlavu a puk chytil do své lapačky, a tak hru hlavně uklidnil.

48:10
    Bobři si nyní vyvíjejí obří tlak. Martin Varga nyní mohl poslat Bobry do vedení, jeho střela však těsně minula branku.

46:35
    Hostující obrana jen tak tak odolává, uvidíme, jak dlouho jí to vydrží.

45:51
    Bobři jsou stále u puku a vyvíjejí si tlak.

44:17
    Bobři vletěli do třetí třetiny z ostra a najednou je vyrovnáno.

43:52
    Je to tady, Bobři vyrovnávají. Skvělou střelou se prosadil ONDŘEJ MARTINÍK. Asistence: Škutchan Adam.

42:53
    Škutchanovo nahození Jekel vyrazil do ochrané sítě.

41:06
    Bobři jsou na koni. Uvidíme, jestli se jim podaří vyrovnat.

40:11
    Tak to je start do třetiny. Zmatek před hostující brankou využil Zdeněk Novosad! Bez asistence.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu dnešního zápasu. Stav je stále 0:0. Slovák musel zasahovat sedmkrát a Jekel devětkrát.

40:00

38:54
    Tak branka nakonec nebyla uznána. My zde na stadioně jsme ji ale viděli....

38:54
    David Varga nejspíše vstřelil branku. Hlavní rozhodčí se sjeli na poradu, protože to bylo zrádné.

38:13
    Hraje se převážne ve středu hřiště.

35:48
    Hosté teď třikrát faulovali, hlavní rozhodčí však nepochopitelně nepíská a nevylučuje.

34:27
    Bobři si za čtyři minuty přesilovky nevytvořili žádnou šanci. To už je žalostné.

34:20

31:39
    Bobři zatím hrají svou klasickou přesilovku. Zatím bez šance a bez udržení útočného pásma.

30:26
    Vyloučení na hostující straně. Na čtyři minuty je vyloučen Patrik Medřický za vysokou hůl.

29:06
    Břeclav je u puku.

28:25
    To snad není možné, co teď Ondřej Martiník nedal. Nechal Jekela vyniknout.

26:17
    Roman Průdek se dostal ke střele. Slovák v brance byl pozorný a střelu chytil do své lapačky.

25:23
    Zakázané uvolnění hostů z Břeclavi.

23:27
    Novosad dostal skvělou přihrávku od Kubáče a nacházel se ve stoprocentní šanci. Branku však trestuhodně minul!

21:57
    Vojtěch Baroš sám před Jekelem neuspěl.

21:06
    Ondřej Kubáč vypálil dělovku na branku. Pavel Jekel byl však rychlý a střelu svým betonem vyrazil.

20:01

Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu. Tu ovládli brankově zatím hosté a vedou. Jirka Slovák si připsal devět zákroků, hostující Jekel třináct.

20:00

19:52
    První vyloučení i na hostující straně. Vyloučeným je Patrik Medřický za nedovolené bránění.

19:39
    Jan Heča se dostal svým sólem až před branku Jekela. Nevyslal však žádnou střelu, spíše takový šouráček.

18:47
    Břeclav je stále na útočné polovině a tlačí.

17:17
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Břeclav nakonec svou první přesilovku využívá. Kombinaci hostů na útočné polovině zakončil svou střelou MAREK DORA, ta mířila přesně do levého růžku Slovákovy branky. Asistence: Popolancký, Medřický.

16:05
    Bobři v tomto oslabení zatím dobře brání.

15:19
    Máme zde první vyloučení dnešního zápasu. Vyloučen byl Matušenko na dvě minuty za nedovolené bránění.

13:01
    Werner Hartmann zkoušel štěstí střelou od modré. Jekel byl však pozorný a střelu chytil.

11:35
    Adam Škutchan se prezentoval střelou z levého kruhu. Jekel byl pozorný a jeho střelu chytil do lapačky.

10:58
    Právě nastala nudná pasáž hry, nic zajímavého se neděje.

09:33
    Střelu od Romana Škutchana nakonec vyrazil s velkými obtížemi Pavel Jekel.

08:22
    Bobři se nyní dostali do útočného pásma a párkrát ohrozili Jekela. Nic většího z toho nebylo.

06:59
    Tomáš Blaha se objevil sám před Slovákem. Ten však jeho střeĺu pohotově vyrazil dobrým zákrokem.

06:37
    Hostujících fanoušků přijelo zhruba deset a hlasitě fandí.

04:53
    Břeclav je zatím lepším týmem a domácí obrana se zatím jeví velmi zmateně.

04:15
    I tentokrát byl Pavel Jekel pozorný.

03:37
    Ondřej Kubáč jel z boku hřiště sám na Jekela. Kubáčovu střelu Jekel vyrazil svým betonem. Bobři jsou ale stále u puku.

03:25
    Další zakázané uvolnění Bobrů.

02:59
    Bobři jsou opaření a Břeclav je naopak na koni.

02:01
    Hosté poprvé vystřelili na branku a už je to gól. Zháňal pěknou přihrávkou vybídl ke skórování PATRIKA MEDŘICKÉHO, a ten se svou střelou k levé tyči nemýlil. Asistence: Zháňal a Popolanský.

01:29
    Hra je často přerušována. Nyní se píská snad už čtvrté zakázané uvolnění Bobrů.

01:13
    Oba týmy zatím hrají opatrný hokej.

00:01

- 2
    Za malou chvíli nám začne dnešní zápas.

HC LVI Břeclav: Jekel (Šurý) – Dora, Šaur, Novák, Kovář, Höss, Nekoranec, Piskoř, Popolancký, Bartoš, Bolfík, Medřický, Rejžek, Zháňal, Blaha, Průdek, Haman, Buhaj.

Rozhodčí: Kubičík – Hanzlík, Štěpán..

Pravděpodobné sestavy:

HC BOBŘI Valašské Meziříčí: Slovák – Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Deutsch, Řezáč, Kubáč, Martiník, Matula, Kundera, Škutchan, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Matušenko, Slovák II, Pavlas.

HC LVI Břeclav: Jekel – Dora (A), Šaur – Höss, Kovář – Novák, Nekoranec – Buhaj, Bolfík (A), Piskoř – Hrbatý, Haman (C), Blaha – Popolanský, Medřický, Zháňal – Rejžek, Průdek

Vzájemné zápasy:

2.10. Břeclav – Valašské Meziříčí 4:2
    9.11. Valašské Meziříčí – Břeclav 3:2sn
    18.12.Břeclav – Valašské Meziříčí 3:2

Aktuální forma týmů:

HC BOBŘI Valašské Meziříčí – výhra, prohra, prohra, prohra, prohra.

HC LVI Břeclav – prohra v prodloužení, prohra, prohra v prodloužení, prohra, prohra.

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem 30 bodů. Mají záporné skóre 76:154. V posledním zápase prohráli v Prostějově. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří David Varga(12+10), Miroslav Varga(13+7)a Ondřej Řezáč(11+8).

Břeclav se nachází na místě jedenáctém se ziskem 36 bodů. Má záporné skóre 94:136. V posledním zápase podlehla doma Novému Jičínu. Mezi nejproduktivnější hráče Břeclavi patří Dominik Piskoř(17+14), Tomáš Popolanský(13+10) a Jakub Šaur(8+11).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Kateřina Kovářová

Branky a nahrávky: 41. Novosad, 44. Martiník (Škutchan Adam), 52. Kubáč, 55. Varga David (Kvapil), 55. Martiník (Adam) – 3. Medřický (Zháňal, Popolanský), 18. Dora (Popolancký, Medřický)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sekula) – Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Řezáč, Kubáč, Martiník, Matušenko, Novosad, Škutchan Roman, Varga David, Varga Martin, Varga Miroslav, Randýsek, Matějek, Škutchan Adam, Baroš.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Jekel (Šurý) – Dora, Šaur, Novák, Kovář, Höss, Nekoranec, Piskoř, Popolancký, Bartoš, Bolfík, Medřický, Rejžek, Zháňal, Blaha, Průdek, Haman, Buhaj.

Rozhodčí: Kubičík – Hanzlík, Štěpán.