Opava – Orlová 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 5:2 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 2:4 (kon.) | Přerov – Technika Brno 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 6:4 (kon.)

Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Nový Jičín stále bojuje. MARTIN KABELÁČ se uvolnil za brankou, poté se protlačil před Hromadu a dotlačil kus gumy za záda hostujícího brankáře.
    Asistence: Lukáš Vnenk, Josef Fojtík.

58:13
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín, přesněji PAVEL HURTÍK, vyhodil touš přes celé hřiště a trefil branku! Dostává tak Vsetín do vedení 1:4.
    Bez asistence.

55:26
    O první novojičínský gól se postaral MARTIN KABELÁČ.
    Asistence: Petr Macháček, Jakub Lehečka.

26:50
    LUKÁŠ VRBA stál přímo před Šrámkem a své šance se zhostil na výbornou! Vsetín vede již 0:3!
    Asistence: Josef Daněk.

19:33
    Půl minuty před koncem první třetiny vsetínští zvyšují svůj gólový náskok na 2:0. Lukáš Vrba nahrál před bránu JANU PODEŠVOVI, který nechytatelnou střelou prostřelil Šrámka.
    Asistence: Lukáš Vrba.

15:58
    Po velkém tlaku se hostům podařilo vstřelit první branku utkání. Adam Mikšovský nahrál volnému MARTINU KUBOVI, jenž Šrámka prostřelil.
    Asistence: Adam Mikšovský, Michal Žák.

Radim Sochor

Kateřina Krutilková

Branky a nahrávky: 56. Kabeláč (Macháček, Lehečka), 59. Kabeláč (Vnenk, Fojtík) – 16. Kubo (Mikšovský, Žák), 20. Podešva (L.Vrba), 27. L.Vrba (Daněk), 59. Hurtík

HK Nový Jičín: Šrámek (Gebauer K.), Gebauer R., Fojtík, Kabeláč, Ohera, Lehečka, Hruška J., Dusík, Cabák, Vašut (C), Putniorz, Macháček (A), Chvostek F., Fišera, Hanák (A), Vnenk, Zedník, Novotný, Uhlár
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek), Hurtík, Vrba L., Žák, Vrba F., Báchor, Tichý, Farda, Kajaba, Vaněk (C), Ambruz (A), Kubo, Ševčík, Mikšovský, Vítek, Podešva, Zúbek, Kývala, Daněk, Hruška P.

Rozhodčí: Volf – Velínský, Matěj