Charleroi – Standard 0:1 (kon.) | Waregem – Cercle Bruggy 2:1 (kon.) | Mechelen – Oostende 1:1 (kon.)
Lierse – Genk 0:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Leuven 1:0 (kon.)
YR KV Mechelen
1:1 (1:0)
KV Oostende
Sobota 15.02.2014, 20:00 • Argosstadion Achter De Kazerne • Belgická Jupiler Pro League

Přeji hezký zbytek večera. (21:57:53)

90+3
    A je tady konec utkání. Závěr druhého poločasu už kromě gólu mnoho fotbalových zážitků nepřinesl. Gól však byl velmi důležitý, neboť pro hosty znamenal bod a kruté vystřízlivění až do té doby sebejistého Mechelenu. Domácí věřili, že po dobré první polovině se to po přestávce uhraje samo. Omyl. Výsledkem zápasu je proto zasloužená remíza. Hosté se o ni ve druhém poločase zasloužili.

90+2
    Žlutou kartu dostává Luissint (KV Oostende).

89
    Trenér domácích boj o tři body ještě nezabalil a po inkasovaném gólu dvakrát střídal. Druhým hráčem, který v krátkém sledu hřiště opustil, byl střelec úvodního gólu zápasu Trajkovski, kterého nahradil Karahmet.

88
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Rits.

86
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Když už to vypadalo, že domácí o chudé vítězství nic nepřipraví, z nenadání udeřil VICO VILLEGAS. Krásný točený míč zapadl přesně k tyči.

84
    Střelecký pokus tentokrát z kopačky De Pettera. Opět nepřesný.

83
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Canesin Matos, přichází Foket.

81
    Na druhé straně obdobná situace, jen ze hry, nikoliv přímého kopu. Depoitreho pas byl pro Vica dlouhý.

79
    Brillant hledal centrem z přímého kopu Berriera, avšak ten na míč nedoskočil.

77
    Teď se mezi tři tyče nevešel naopak ani střelecký pokus domácího Mokulua.

76
    Hosté se opět uchylují k pokusům z větší vzdálenosti. Sianiho střela mířila úplně mimo.

75
    Biebauw chytá i mírně nebezpečnou hlavičku Depoitreho.

73
    Nebezpečně, avšak z velkého úhlu to teď zkusil Cordaro, ale brankář hostů Ovono míč vyrazil na roh.

72
    Canesin Matos posílal před branku centr, ale vítr míč podebral a brankář Biebauw se ještě musel strachovat, aby mu neskončil v síti.

69
    Ze hřiště po necelých 70 minutách odchází nevýrazný Junker, kterého nahrazuje Wilson Kamavuaka.

68
    Trajkovski stále touží po druhém gólu. Ovono opět úspěšnější.

66
    Oba kluby hrají ve druhém poločase zataženěji. Prakticky se všemi hráči za míčem. Gól by byl teď opravdu překvapením.