Slovensko – Slovinsko 1:3 (kon.) | USA – Rusko 3:2 (4:3 po s.n.) | Švýcarsko – Česko 1:0 (kon.)

58:28
    Tak pozor. Medveděv dává soupeři velkou šanci, když fauluje Callahana a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

52:26
    Dustin Brown je nepoučitelný. Opět fauluje kolenem, tentokrát Tarasenka a může být rád, že dostává jen dvě minuty.

48:27
    A teď si zase přesilovku zahrají Američané. Radulov dostává dvě minuty za hákování.

43:14
    Mezi českými fanoušky "oblíbený" Dusitn Brown teď bude pykat. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění a Rusové mají opět přesilovku.

39:59
    Bude se ještě vylučovat. Kane hákoval v rohu kluziště a Rusové získávají výhodu.

35:17
    Rusové se budou bránit. Radulov dostává dvě minuty za krosček.

31:14
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Za krosček putují na trestnou lavici Američan Backes a Rus Tjutin.

25:00
    Rusové si opět zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za držení pro Paciorettyho.

19:23
    Nikulin přidržel soupeři hokejku a Američané si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení.

10:28
    Wheeler naskočil ve speciální formaci s Parisem na led a hned zase poputuje na trestnou lavici. Dvě minuty za podražení a první přesilovka Rusů.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 37. Fowler (Van Riemsdyk, Kessel), 50. Pavelski (Kane, Shattenkirk), rozh. náj. Oshie – 30. Dacjuk (Markov, Radulov), 53. Dacjuk (Markov, Ovečkin)

USA: Quick – Orpik, Martin, Suter (A), McDonagh, Fowler, Shattenkirk, Carlson – Callahan, Backes, Parise (C) – Kessel, Pavelski, Van Riemsdyk – Brown (A), Kesler, Kane – Oshie, Stastny, Pacioretty – Wheeler. Trenér: Dan Bylsma.
    Rusko: Bobrovskij – Vojnov, Markov, Medveděv, Jemelin, Tjutin, Nikulin, Bělov, Nikitin – Kovalčuk (A), Dacjuk (C), Radulov – Sjomin, Malkin, Ovečkin (A) – Kuljomin, Anisimov, Tarasenko – Popov, Těrešenko, Ničuškin. Trenér: Zinetula Biljaletdinov.

Rozhodčí: Meier (USA), Vinnerborg (SWE) – Devorski (CAN), Wilmot (CAN)