Vsetín – Č. Budějovice 2:3 (0:1 po s.n.)
Středa 26.02.2014, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů

Konec zápasu. (19:14:53)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC České Budějovice.
    Autorem branky je DAVID BÍLEK.

Domácí Abdul provedl blafák do bekhendu dobře, ale beton Gáby nepřehodil. Budějovice vítězí.

Překrásný nájezd Davida Bílka končí brankou! Doslova ztrapnil Vlacha Forsbergovou kličkou.

Druhou sérii načal domácí Daněk, ale svůj blafák přetáhl a bránu minul.

Na druhé straně exekuoval Luboš Rob, ale ani on si na Vlacha nepřišel.

První nájezd jel Vsetín, jmenovitě Pokorný, ale bekhendovým blafákem Gábu nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi budou muset rozhodnout samostatné nájezdy, jelikož stav i po prodloužení je vyrovnaný 2:2.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:41
    Hra přerušena poté, co hráči zašlápli puk blíže k brance Gáby. Vhazování v útočném pásmu Valachů.

63:12
    Střelu od mantinelu vyslal na Vlacha Smejkal a domácí gólman jen vyrazil před sebe, puk se chvíli převaloval před brankou, ale nakonec jej Vlach chytil.

61:46
    Dva na jednoho se řítili hostující hráči na Vlacha, Prokeš zvolil střelu, ale trefil dobře postaveného domácího brankáře.

61:06
    Hraje se zatím opatrně, oba týmy se snaží nevyrobit chybu, každý bod je rozhodující.

60:01

Budějovice vstřelily v třetí třetině vedoucí branku, ale o jejich vítězství je pět vteřin před koncem připravil Dominik Pokorný, který si vstřelenou brankou vynutil prodloužení, které právě začíná.

60:00

59:55
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Je srovnáno! Neskutečné z jakého úhlu na vzdálenější tyč nyní propálil Gábu DOMINIK POKORNÝ, jenž už se pokoušel o takovou znouzectnost, ale vyšlo to a bude se hrát prodloužení. Asistence: Dalimil Zvonek.

59:27
    Hosté vyhazují přes všechny čáry na icing.

Filip Bazala

Pavel Tajzler

Branky a nahrávky: 40. Zvonek (Pokorný, Ščotka), 60. Pokorný (Zvonek) – 27. Ciboch (Záhora), 50. Záhora (Březina, Janásek), rozh. náj. Bílek

VHK ROBE Vsetín: Vlach (Bača) – Žabčík, Hryciow, Hruška, Červínek, Vašíček, Ščotka, Hajda – Pokorný, Klečka, Kuchařík, Daněk, Forch, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Abdul, Pancza, Zvonek, Tobola.
    HC Motor České Budějovice: Gába (L. Pícha) – M. Pícha, Janásek, Břečka, Piegl, Malovec, Kupčík – Prokeš, Rob, Švec, Smejkal, Záhora, Michálek, Ciboch, Vácha, Březina, Krátoška, Bílek, Pašek.

Rozhodčí: Hradil – Blaha, Velinský