Pardubice – Most 3:0 (kon.) | Třinec – Bohem. Pr. 3:0 (kon.) | Táborsko – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Zlín – Vltavín 1:2 (kon.)
FC Zlín
1:2 (1:1)
Loko Vltavín
Sobota 22.03.2014, 18:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Poslední střídání hostů. Dušan Nulíček odchází a poslední minuty si zahraje Václav Klán.

86
    Taktické střídání hostů. Maříký nahrazuje Krimlák.

80
    Jan Hodas po žluté kartě střídá a na jeho místo přichází David Pozníček.

78
    Poslední střídání Zlína. Ladislava Benčíka nahrazuje Štěpán Červenka.

71
    Zlínští podruhé střídají. Marko Jordan má splněno a zápas dohraje Lukáš Holík.

46
    Domácí trenér Pulpit poprvé střídá. Do druhého poločasu vyběhl Lukáš Salachna, který nahrazuje Róberta Matějova.