Toronto – St. Louis 3:5 (kon.) | Washington – Los Angeles 4:5 (0:2 po s.n.) | Carolina – NY Islanders 4:5 (kon.)
Pittsburgh – Arizona 2:3 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:0 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Nashville – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Chicago – Dallas 4:2 (kon.)
Edmonton – San Jose 2:5 (kon.)
Chicago Blackhawks
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Dallas Stars
Středa 26.03.2014, 01:10 • United Center, Chicago • NHL

Z utkání je to ode mě vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou. (03:51:55)

Dnešní utkání sledovalo 21 493 diváků.

V poslední části se ještě podařilo Stars zdramatizovat utkání, když se po druhé v zápase trefil Garbutt. Nechybělo moc a Dallas se i málem dočkal vyrovnání, ale ani jedna z jejich další střel již neskončila za zády Crawforda. Naopak, když se hosté pokusili o hru bez brankáře, tak se kotouč odrazil od mantinelu přímo na Hossu, který svou brankou do odkryté klece potvrdil vítězství Chicaga.

Střelec vítězné branky utkání: Duncan Keith.

60:00

59:39
    V závěru utkání je tu ještě bitka mezi Antoinem Rousselem (DAL) a Brandonem Bolligem (CHI), oba tak dostávají pět minut za bitku. Dvě minuty za sekání ještě dostal navíc Ryan Garbutt (DAL).

59:27
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Stars sice vyhráli následné vhazování a Lehtonen už ujížděl na svou střídačku, ale Daley při výhozu z pásma trefil blbě plexisklo, od kterého se kotouč odrazil přímo na MARIÁNA HOSSU, jenž poslal kotouč do opuštěné brány. Bez asistence.

59:16
    Ja. Benn poslal kotouč na až do útočného pásma, kde se k puku spíše dostával dříve Seguin, ale rozhodčí pískají zakázané uvolnění.

59:01
    Lindy Ruff (DAL) si bere oddechový čas.

59:01
    Lehtonen byl již na své střídačce a Hjalmarsson vystřelil kotouč až ze svého obranného pásma, ale ve středním pásmu tečoval vysokou holí Kruger a kotouč zamířil do brány Dallasu, ale branka nemůže být uznána.

58:37
    Bollig pouze nahodil kotouč do svého útočného pásma.

58:03
    Roussel se pokusil zpoza brány nahrát před Crawforda, ale v těchto prostorách si sebral kotouč domácí Shaw.

57:33
    Tentokráte se icingem provinili domácí, když Hjalmarsson poslal kotouč přes celé kluziště.

57:14
    Chiasson poslal kotouč obloučkem až na zakázané uvolnění, a tak se hra přesunuje před Lehtonenovu bránu.

56:55
    Seguin nahodil kotouč na Crawforda, jenž raději ukryl kotouč ve své lapačce. Následuje komerční přestávka.

56:45
    Saad dokázal tečovat přihrávku Roussela zpoza brány Hawks mimo obranné pásmo domácích.

56:15
    Connauton se pokusil nahrát puk před bránu Chicaga, ale jeho pas byl zblokován domácí obranou.

55:36
    Hawks pouze poslali kotouč ze svého obranného pásma a Stars se mohou nadechnout k dalšímu útoku.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 20. Shaw (Sharp, Toews), 25. Versteeg (Keith, Seabrook), 35. Keith (Sharp, Shaw), 60. Hossa – 31. Garbutt (Seguin, Jo. Benn), 55. Garbutt (Fiddler, Roussel)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, Leddy, Rundblad – Versteeg, Toews, Hossa – Saad, Teravainen, Smith – Sharp, Handzuš, Shaw – Bollig, Kruger, Regin.
    Trenér: Joel Quenneville.

Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Connauton, Gončar – Ja. Benn, Seguin, Ničuškin – Whitney, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Garbutt – Horcoff, Jeffrey, Chiasson.
    Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: Peel, St. Laurent – Heyer, Pancich.

Diváci: 21 493