Toronto – St. Louis 3:5 (kon.) | Washington – Los Angeles 4:5 (0:2 po s.n.) | Carolina – NY Islanders 4:5 (kon.)
Pittsburgh – Arizona 2:3 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:0 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Nashville – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Chicago – Dallas 4:2 (kon.)
Edmonton – San Jose 2:5 (kon.)
Montreal Canadiens
2:0 (0:0, 0:0, 0:0)
Buffalo Sabres
Středa 26.03.2014, 00:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

Dnešní program NHL se pomalu chýlí ke svému konci, stejně tak je u konce i tento online přenos. Přeji Vám buď dobrou noc, anebo krásné středeční ráno.

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:10

1. Carey Price (MTL) 24 zák., 0 gólů, 100.00%.
    2. Thomas Vanek (MTL) 0+1
    3. Matt Hackett (BUFF) 35 zák., 2 góly, 94.29%.

Matt Hackett – 94.29%.

Dlouhou dobu jsme sledovali velice průměrné utkání, které ale ve třetí třetině vyvrcholilo a nakonec jsme se tedy vůbec nenudili. Po více než padesáti minutách hry otevřel skóre Pacioretty, na jehož trefu dokázal navázat dalším gólem Habs Briere. Hostující mužstvo svým výkonem podržel Matt Hacket, který předvedl spoustu úspěšných zákroků, kterými držel naděje svého týmu.

Tato zbytečná dohra zápasu už ale nic nemění na tom, že domácí Montreal Canadiens bere další dva body do tabulky po výhře 2:0 nad Buffalem Sabres.

Andrej Markov (MTL) – Hrubost
    Tyler Ennis (BUF) – Sekání + osobní trest.

Nepěkná koncovka zápasu, po odeznění závěrečného klaksonu se do sebe pustilo hned několik hráčů včetně Price.

60:00

59:42
    Carey Price stále odolává, otázkou už jen je, zda udrží čisté konto.

59:13
    Ehrhoffovu střelu vyrazil Price před sebe a nechybělo moc, aby se Buffalo radovalo z branky.

58:59
    Pochopitelná varianta, Matt Hackett zůstává na střídačce.

58:59
    Hostující trenér Ted Nolan si vyžádal pro svůj tým oddechový čas.

58:59
    Přeci jen nás čeká ještě zajímavá koncovka, Subban trochu nešikovně podrazil Mitchella a Buffalo může zkusit hru šesti proti čtyřem.

58:30
    Pacioretty vyvezl kotouč do útočné třetiny, hosté tak nemůžou sáhnout ke hře bez brankáře.

58:16
    Carey Price je blízko čistému kontu, které drží i po střele Christiana Ehrhoffa.

57:47
    Fanoušci Habs rozjeli svůj tradiční chorál, který končí po vyhození kotouče na jednu ze střídaček. Po reklamní přestávce nás čekají poslední dvě minuty zápasu.

57:30
    Sabres mají na vstřelení dvou branek jen dvě a půl minuty, což se zdá být podle průběhu zápasu jako neřešitelný úkol.