Getafe – Villarreal 0:1 (kon.) | Real Sociedad – Valladolid 1:0 (kon.) | Levante – Real Betis 1:3 (kon.)
Almería – Valencia 2:2 (kon.)
UD Almería
2:2 (0:2)
Valencia CF
Čtvrtek 27.03.2014, 22:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos • Španělská LaLiga

Já Vám děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:49:21)

Dnešní utkání je u konce. Začali jej lépe hosté, kteří si v průběhu prvního poločasu vybudovali dvoubrankový náskok a s jejich lepší aktivitou to vypadalo nadějně. Poté však přišel poločas druhý a slepené branky během dvou minut. Domácí si poté dobrou defenzivní činností utkání pohlídali a rozdělili body rovnoměrně.

90+2
    Dnes se oba celky rozejdou za nerozhodného stavu.

90+2
    Suso ještě hledal spoluhráče v pokutovém území. Neúspěšně.

90+1
    Jonas se dral do pokutového území, ale pomohl si faulem. Jeho počin končí u napomenutí.

90
    Dnešní utkání bude prodlouženo o celé dvě minuty.

89
    Na druhé straně se pokusil o útok Rodri, ale jeho postavení bylo ofsajdové.

88
    Hráči Valencie si stále jdou pro rozhodující branku utkání. Houževnatá domácí obrana a vynikající Estaban jim to znemožňuje.

87
    Parejo se postavil k exekuci standardní situace, ale domácí obrana si znovu poradila na jedničku.

86
    Domácí Verza se snahou zastavit protihráče se dopustil nedovoleného zákroku. Uviděl žlutou kartu.

85
    Alcácer se dvakrát pokusil o střelu. Jeho první pokus byl zablokován, druhý zamířil nad branku.

85
    Před námi je posledních pět minut základní hrací doby. Hosté aktivnější.

84
    Po zbytečném faulu nabídl Alcácer míč soupeři.

83
    Vedení na svoji stranu mohl krásnou střelou z velké vzdálenosti strhnout Parejo, ale Esteban dobře vystihl směr jeho střely.

82
    Následný centr ze standardní situace žádné komplikace nepřinesl.

81
    Poměrně zbytečně zahrál rukou Pereira a po zásluze obdržel žlutou kartu.

79
    Suso se opřel do rány na hranici pokutového území. Jeho střela zamířila příliš na branku.

78
    Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Fernando Soriano, přichází Hélder Barbosa.