Rennes – Lille 2:0 (kon.)
Stade Rennes
2:0 (1:0)
Lille OSC
Čtvrtek 27.03.2014, 20:45 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Francouzský pohár

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera a u dalších utkání Ligue1 napočtenou. (22:41:14)

Semifinálové dvojice tvoří:
    Guingamp – Angers
    Monaco – Rennais

Hrací dny semifinále jsou určeny na úterý 14. dubna nebo středu 15.dubna.

A je to tu! Do semifinále proti Monacu postupuje domácí tým Rennais. V první půli se prosadil Grosicki, ve druhém po jednom z protiútoků, když se Lille snažilo o vyrovnání a vysunulo všechny hráče na polovinu domácích se trefil Alessandrini. Takto kdyby domácí hráli v lize nemohou být ve spodních patrech tabulky. Lille si zřejmě své výkony nechávají na ligu, protože ještě budou bojovat o udržení třetího místa.

90+4
    Už jen několik vteřin chybí do konce senzačního postupu.

90+4
    Mendes vybojoval jeden z posledních rohů, ale ten si pohlídal Costil.

90+3
    Domácím již stačí držet míč u rohového praporku Lille. Hosté se nemohou zmoci na žádnou odpověď.

90+2
    Nélson Oliveira vysunul do volného prostoru Doucourého, který se ve vápně ocitl tváří v tvář Elanovi, který jej vychytal.

90+1
    Nastaveny byl 4 minuty.

90
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Rennais postupuje do semifinále Francouzského poháru. Nélson Oliveira ze středu hřiště před vápnem poslal míč na levou stranu, kde si naběhl ROMAIN ALESSANDRINI a se štěstím prostřelil Elana.

89
    Z něj hosté nic nevytěžili.

89
    Teď se snad zatsvilo srdce všech fanoušků domácího týmů. Mendes předal před vápno ke střele Gueyemu, jeho střelu tečovala domácí obrana do protipohybu Costila, ale pouze nad branku. Rohový kop.

88
    Rouxův centr se ke Kalouovi nedostal.

88
    Ještě několik minut chybí do konce druhé půle, hosté dobývají pokutové území Rennais.

87
    Teď se na hlavního sudího obraceli hráči obou týmů, když po kontaktu ve vápně upadl Kalou. Arbitr zůstal ledově klidný a nechal hru plynout.

86
    Další ztráta Nélsona Oliveiry. Lille obrací hru.

85
    Snaha domácích udržet míč co nejdále od své branky má vždy jepičí život, hosté míč celkem snadno získávají a přenáší jej před šestnáctku Rennais.

84
    A další nedovolený zákrok, jeho obětí se stal Foued Kadir.

83
    Hostům čas plyne velice rychle, domácí se snaží pozdržet rozehrání autového vhazování.