Strakonice – Kunice 1:5 (kon.) | Meteor – Karlovy Vary 2:0 (kon.) | Chrudim – Chomutov 1:0 (kon.)
Králův Dvůr – Roudnice 4:1 (kon.)
FK Meteor Praha VIII
2:0 (2:0)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 29.03.2014, 10:15 • Bedřichovská. Meteor Praha. • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Zdravím všechny příznivce krásného fotbalu. Dnes je na programu utkání ČFL mezi domácím Meteorem a Karlovy Vary.

FK Meteor Praha VIII: Polomský-Moudrý, Košata, Pilík, Míča, Minárčik, Růžička, Budínský, Nerad, Ludvík a Vaitkunas.
    Náhradníci: Boruta, Kadlec, Janda, Fíček, Hrdina, Frantl a Voska.

1.FC Karlovy Vary: Bojčuk- Vondráček, Benda, Tuhela, Pěkný, Plechatý, Tůma, Nerad, Čada, Geňo a Staněk.
    Náhradníci: Pachta, Špírek, Šturm, Altman, Hudec a Horňáček.

Rozhodčí: Makovička-Průcha a Pečenka..

Před dnešním zápasem je v tabulce tento stav.
    Meteor Praha. 11. místo a 28 bodů. Na první Čáslav strácí 8 bodů.
    Karlovy Vary. 15. místo a 22 bodů. Drží si těsně poslední nesestupové místo.

Tabulka je nesmírně vyrovnaná a každý zápas může rozhodnout.

Oba celky již vcházejí na hřiště. Domácí Meteor hraje dnešní utkání tradičně v zelených a Karlovy Vary v modrých dresech.

3
    První kontakt s míčem v zápase si vychutnal i Daniel Bojčuk.

4
    První rohový kop pro domácí celek.

5
    Zatím se převážně bojuje ve středu hřiště. Žádný z celků nechce chybovat.

6
    Nyní opět rozehrává Polomský.

7
    Meteor si hlídá míč, ale pouze na vlastní polovině.

8
    Meteor právě vstřelil branku!
    V začátku osmé minuty jdou domácí do vedení. Po parádní přihrávce zasunul do prázné brány Karlových Varů PAVEL PILÍK a posouvá tak domácí do vedení. Stav utkání. 1:0.

11
    Domácí opět v útočné akci.

12
    Meteor je povzbuzen prvním gólem a tlačí se do branky hostujícího celku.

13
    Další rohový kop pro Meteor.

13
    Po této akci měl Daniel Bojčuk plné ruce práce a následně domácí nastřelili tyč hostující svatyně.

20
    V posledních minutách sledujeme velice nepřesnou hru a dobré obrany.

23
    Karlovy Vary se brání seč jim síly stačí, ale Meteor je stále lepším celkem v dosavadním průběhu zápasu.

25
    Pilík je dnes opravdu všude.

27
    Na trávníku zůstává jeden z domácích hráčů a je nutné ošetření. Pravděpodobně problém s kolenem. Jedná se o Petra Nerada.

30
    Odpískán faul na hostujícího hráče.

30
    Petr Nerad je již opět plně zapojen do hry.

33
    Rohový kop pro domácí.

36
    Hostující celek byl v tlaku, ale z rychlého protiútoku se prosadil LUKÁŠ BUDÍNSKÝ a posouvá tak domácí do dvoubrankového trháku. Stav utkání 2:0.

38
    Míč má opět ve své moci Daniel Bojčuk.

41
    První poločas se již zvolna dohrává. Na míči jsou ale neustále pouze domácí hráči.

43
    Po rohovém kopu se vytáhl Daniel Bojčuk. Předvedl totiž skvělý zákrok.

44
    Nyní se hraje ve středovém kruhu.

45

Po prvním poločase vede domácí Meteor na Karlovýmy Vary 2:0.

Oba celky se již vrátili na trávník.

45
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Nerad, přichází Hrdina.

46

46
    Do druhého poločasu nastoupili aktivněji opět hráči Meteoru.

50
    Odpískán ofsaid domácímu celku.

51
    Ofsaid zastavil i hráče Karlových Varů.

55
    Ze hřiště odchází Nerad, přichází Špírek.

56
    Karlovy Vary nyní dokonale mačkají hráče Meteoru, ale nedokáží vstřelit branku.

60
    Oba celky se zatím převážně brání. Nicméně Meteor kontroluje vývoj hry.

61
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Plechatý, přichází Šturm.

65
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Budínský, přichází Kadlec.

67
    Hraje se opět více ve středu hřiště.

70
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Míča, přichází Janda.

75
    Střídání v týmu FK Meteor Praha VIII: ze hřiště odchází Ludvík, přichází Frantl.

77
    Dnešní utkání sleduje 130 diváků.

80
    Deset minut před koncem základní hrací doby se hraje více méně pořád ve středu hřiště. Občas oba celky vyzkouší pozornost brankařů, ale na víc se již nezmohl ani jeden celek.

83
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Staněk, přichází Hudec.

Meteor vyhrál již podruhé v řadě. Což znamená že se v tabulce posune zase o nějakou tu příčku výš.

Já se s vámi loučím a zase někdy u fotbalu nashledanou.

Pro Onlajny.com Jakub Zapletal. (12:08:38)