Genk – Waregem 0:3 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 2:0 (kon.) | Gent – Oostende 0:1 (kon.)
Kortrijk – Cercle Bruggy 4:0 (kon.) | Leuven – Mons 2:0 (kon.)
KV Kortrijk
4:0 (1:0)
Cercle Bruggy KSV
Sobota 29.03.2014, 20:00 • Gulden sporen stadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League

Já se s vámi loučím a přeji vám pěkný zbytek večera. (21:53:52)

Je za námi utkání mezi týmy KV Kortrijk a Cercle Bruggy. Favoritem tohoto střetnutí byli bezpochyby fotbalisté domácího celku. Ti se ujali vedení ve 41. minutě. Po změně stran přidali v rozmezí patnácti minut další tři branky a do tabulky si tak zaslouženě připsali tři body za jednoznačné vítězství 4:0.

90
    Míč se ovšem nachází ve středu hrací plochy a vypadá to, že utkání se již příliš protahovat nebude.

89
    Hráči hostujícího týmu se ještě dostali na polovinu soupeře, kde budou mít výhodu autového vhazování.

86
    Hosté se stále nemohou dostat do žádné větší šance, ze které by mohli přímo ohrozit bránu, kterou hájí Darren Keet. Vypadá to, že ten tak dnes udrží čisté konto.

83
    Kartonkem žluté barvy je potrestán hostující talentovaný hráč Mathieu Maertens.

81
    Do konce utkání zbývá něco málo přes deset minut a zápas se již pouze dohrává.

79
    Z tohoto rohového kopu se však nic vážného nestalo, jelikož domácí obrana nabíhající hráče Cercle Bruggy zcela zpacifikovala.

78
    Právě střídající Smolders vybojoval pro svůj tým rohový kop, jeho ránu totiž za branku tečoval Chanot.

75
    Ve stejném čase střídají také hosté, Staelense nahradí na zbývající čtvrthodinu Smolders.

75
    Domácí tým střídá v dnešním utkání naposledy, do hry se podívá Raman, který vystřídal autora úvodního gólu De Smeta.

73
    Střídá také domácí trenér, který ze hřiště stahuje De Metse a na jeho místo posílá Klaasena.

68
    Cercle Bruggy odolávaly domácímu favoritovi pouze v prvním poločasu, nyní se však naplno projevila větší kvalita na straně domácího mužstva, které nelítostně rozebírá hostující obranu.

65
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Kanonáda domácího celku nebere konce! Již na 4:0 z pohledu domácích zvyšuje přesně mířenou dalekonosnou střelou snad ze čtyřiceti metrů pravý záložník BRECHT CAPON, a s hostujícím celkem už to vypadá opravdu velmi zle.

62
    Hostující trenér Lorenzo Stelaens na nepříznivý vývoj logicky reaguje střídáním. Za hřiště stahuje Boie a Buyla, které nahradí Naudts a Uchebo.

60
    A právě střelec z předchozí chvilky Thomas Matton dostává žlutou kartu.

57
    Domácí přidávají další gól a svému soupeři odskakují už na rozdíl tří branek! Autorem této branky je opět záložník THOMAS MATTON, kterému přihrál Gertjan De Mets.