Fulham – Everton 1:3 (kon.) | Liverpool – Tottenham 4:0 (kon.)
Liverpool FC
4:0 (2:0)
Tottenham Hotspur
Neděle 30.03.2014, 17:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:58:53)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:11.
    Rohy: 5:7. Fauly: 9:9.

Utkání sledovalo 44 762 diváků.

Zápas je u konce, Liverpool vyhrál vysoko 4:0! Domácí i ve druhé půli pokračovali v soustředěném výkonu a přidali další dvě branky. V 55. minuté se křížnou ranou trefil Coutinho a o dvacet minut později zakroutil svůj přímý kop do sítě Henderson. Tottenham byl naprosto neškodný a je rád, že má tento nepovedený zápas za sebou. Domácí si naopak vychutnávají aplaus publika a hlavně posun na první příčku tabulky.

90+3
    Ještě jeden nepřesný pokus hostujícího týmu, Dawson hlavou netrefil prostor vymezený třemi tyčemi.

90+1
    Soldado míří na nosítkách do šaten, takže Tottenham dohraje zápas v desíti.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Lékaři Tottenhamu jsou opét v akci, tentokrát mají v péči Soldada a jeho pravou nohu.

89
    Suárez v ofsajdu, jeho pokus o oblouček už tak byl zcela zbytečný.

89
    Rose už je v péči lékařů, Liverpool vhazuje.

88
    Rozhodčí přerušil hru, neboť na trávníku sedí Rose a má po souboji se Suárezem očividně zdravotní problémy.

87
    Další roh hostů, tentokrát to už vypadalo slibněji, ale i tato hlavička v podání Dawsona skončila nad břevnem...

86
    Ze střední vzdálenosti to zkusil Eriksen, zamířil však vysoko nad Mignoletovu branku.

85
    Ne ne, dnes asi nebude hostům přáno, ani z tohoto centru nezapršelo.

85
    Rohový kop pro Tottenham.

84
    Ofsajd Liverpoolu a v něm Sturridge.

83
    Soldado je zpátky na trávníku, ale jeho výraz tváře naznačuje, že rozhodně není v pořádku.

83
    Poslední střídání Liverpoolu. Za potlesku tribun odchází Raheem Sterling, zbývající minuty si zahraje Viktor Moses.