Trnava B – Šaľa 4:4 (kon.) | Pohronie – Senec 1:2 (kon.)
FC Spartak Trnava B
4:4 (3:1)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Neděle 30.03.2014, 10:30 • Štadión Antona Malatinského v Trnave • MONACObet liga

Zápas sa skončil hokejovým výsledkom, oba kluby si skôr zaútočili ako mysleli na svojich brankárov. Pekný zbytok nedele z Trnavy. (12:18:05)

90+
    Galbavý v drese hostí dohral, prišiel Numéric.

90+
    Lopta preletela cez šestnástku, nikto v trnavskom drese ju netrafil.

90
    Nworah faulovaný pri šestnástke hostí. Priamy kop pre Spartak.

89
    Strapák sa opäť blysol pekným zákrokom. Hostia mohli vyhrať. Stav sa nemení. Brankárovi Trnavy dnes zápas nevyšiel, tento zákrok však áno.

88
    Faul pre hostí v strede poľa, Šaľa drží loptu a napokon ohrazili jej hráči Strapáka. Ten vyboxoval na roh.

87
    Po tlaku a kombinácii Spartaka sa k strele dostal Gašparík a z vnútra šestnástky trafil do rukavíc brankára.

85
    Nworah išiel do súboja s brankárom Šale, o chlp bol pri lopte skôr Kolmokov.

84
    Spartak ešte cíti možnosť, hostia sa zdá sa vsadili na obranu.

83
    Gólové hody na nedeľné poludnie pokračujú. Osem gólov sme v druhej lige dlho nevideli. A to ešte zápas nekončí.

82
    Za faul videl žltú kartu hosťujúci Košút.

81
    FC Spartak Trnava B dal gól!Mečiar nacentroval do šestnástky MARTINOVI KOČIŠOVI, ten sa uvoľnil a nedal brankárovi hostí šancu. 4:4.

78
    Nworah našiel Ciprysa, ten preniesol na stred, kde našiel Tomoviča a jeho pekná strela nemala žiaľ požadovanú presnosť.

77
    Spartak sa snaží tlačiť do útoku, hostia umne bránia, jediné čo Trnavčania skúšajú sú strely z diaľky.

76
    Ciprys v krátkom slede dvakrát fauloval, rozhodca ho napomína, ale bez žltej karty.

75
    Za faul v strede ihriska vidí žltú kartu hosťujúci Gešnábel.

73
    Hosťom sa podaril dokonalý obrat. Po polčase prehrávali o dva kusy a v dvadsať minút pred koncom vedú o gól.

72
    Spartak B striedal. Tomovič prišiel za Augustiniho.

71
    Šaľa dala gól!
    Po priamom kope sa lopta dostala do vápna Trnavy a Strapák ani na dvakrát nedokázal zabrániť gólu.DANIEL REHÁK zavesil z blízka pod brvno. 3:4.

Martin Janiš

Branky: 6. Gašparík, 9. Remeň, 36. Gašparík (pen.), 81. Kočiš – 11. Košút, 47. Mujkoš, 59. Košút, 71. Rehák

Karty:   61. Banovič (TTB), 70. Rehák (TTB) – 36. Kolmokov (SAL), 41. Tomiš (SAL), 66. Mujkoš (SAL), 75. Gešnábel (SAL), 82. Košút (SAL)

FC Spartak Trnava B: Strapák – Banovič, Mečiar, Richnák, Kočiš, Fuják, Remeň, Ciprys, Rehák, Augustini, Gašparík
    Náhradníci: Filipko, Paldan, Galba, Tomovič, Pavlík, Nworah, Kayembe

FK Slovan Duslo Šaľa: D. Kolmokov – Fehervári, Tomiš, Konopásek, M. Kolmokov, Rehák, Mujkoš, Čurgali, Košút, Galbavý, Mukalenga
    Náhradníci: Valenský – Kiss, Numéric, Kochan, Gešnábel

Rozhodčí: Kačenga – Hrčka, Bóllo