NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 2:5 (kon.) | Montreal – Detroit 5:3 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Nashville 0:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
Dallas Stars
Neděle 06.04.2014, 01:10 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

53:41
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestán tým Dallasu. To se moc nelíbí Lidy Ruffovi, ale čároví rozhodčí se nemýlili.

36:35
    Nakonec za držení si půjde odpočinout Ryan Garbutt. Domácí dostávají šanci na vyrovnání. Dallasu se ani tentokrát nepovedlo využít poměrně dlouhou přesilovku.

32:31
    Seguina zasáhl vysokou holí Ryan Malone a dostává 2 + 2 minuty za svůj prohřešek.

22:05
    Sami Salo (TBL) – 2 minuty držení protihráče.

19:34
    Antonie Roussel (DAL) – 2 minuty sekání.

07:33
    Tak Radko Gudas nakonec dostává trest ve hře. Dallas bude hrát 5 minut přesilovku.

02:56
    Za hákování odchází na trestnou lavici Ryan Malone.

David Sochor

Branky a nahrávky: 22. Stamkos (Palát, Hedman), 27. Šustr (Malone, Thompson) – 1. Jamie Benn (Goligoski, Seguin), 6. Jamie Benn (Garbutt, Fiddler), 19. Seguin (Jordie Benn, Jamie Benn), 42. Fiddler, 48. Roussel (Garbutt, Eakin)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Gudas, Carle, Salo, Hedman, Šustr, Brewer, Aulie – Purcell, Stamkos, Brown – Callahan, Filppula, Palát – Kučerov, Johnson, Killorn – Thompson, Malone.
    Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Daley, Goligoski, Dillon, Jordie Benn, Gončar, Nemeth – Ničuškin, Seguin, Jamie Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Fiddler, Horcoff – Chiasson, Jeffrey, Cole.

Rozhodčí: Leggo, Kozari – Galloway, Racicot

Diváci: 19 204